Pediatra Elbląg

Wojewódzki

82-300 Elbląg

Profesjonalna w każdym calu, i po prostu człowiek, mogliśmy dzwonić o każdej porze dnia i nocy kiedy nic nie wiedzieliśmy o cukrzycy a nasze dziecko cierpiało !!! wielki szacunek dla Pani Doktor - pozdrawiam serdecznie !!!!!

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Profesjonalista w każdym calu. Cudowne podejście do dzieci. Celne diagnozy. Gorąco polecam. Lekarz na 5 !!!

lekarz Mariusz Selke

Pediatra, Lekarz rodzinny

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%
Opinia dodana przez: marta

Elbląg

Uprzejmy, z podejściem do dzieci lecz WYJĄTKOWO DROGI PEDIATRA ....
Polecę dla rodziców z kasą. Wizyta u lekarza+
lekarstwa z apteki + nieraz wizyta kontrolna traktowana tak samo jak zwykła - to mająteK

Robotnicza 183e
82-300 Elbląg

Bardzo dobry pediatra.Polecam wszystkim, trafnie dobiera leki za wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia nigdy nie wziął odemnie pieniędzy.

Bema
Elbląg

Polecam zdecydowanie. Leczy mnie od urodzenia a teraz mojego synka. Fachowa wiedza medyczna, zanim przepisze antybiotyk dla maluszka zastanawia sie nad innymi koncepcjami, nie naraża małego na niepotrzebne stresy i badania, interesuje się synkiem, pamięta jego imię bez zaglądania w kartę, przyjmuje wizyty domowe. Polecam bo żadko się zdarza taki lekarz z powołania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195
82-300 Elbląg

Bardzo dobra lekarka godna polecenia. Długo szukałam odpowiednego pediatry, a z poczatku nieufnie do niej podchodziłam jednakże przekonałam się iż jest to bardzo dobry specjalista. Jest uprzejma, nie bagatelizuje obeserwacji własnych nad dzieckiem i gdy ma sie jakieś wątpliwości wysła na dodatkowe badania, potrafi słuchać, leczy dobrze, a przede wszystkim nie faszeruje od razu antybiotykiem stara się gdy istnieje taka możliwość przepisywać leki które sa bardziej na bazie ziół. Pyta ...
Opinia dodana przez: Serafina

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

pl. Słowiański 14/2
82-300 Elbląg

NIE MA W ELBLĄGU LEPSZEGO PEDIATRY.MÓJ SYNEK PŁAKAŁ 3 DNI CHCIAŁAM WIEŚĆ GO DO SZPITALA ALE TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR Z POLECENIA.PO JEDNEJ WIZYCIE DZIECKO JUŻ NIE PŁACZE.INNI LEKARZE STWIERDZILI ALERGIE I KOLKĘ A ON TYLKO LUBI DOBRZE ZJEŚĆ.ZASTOSOWAŁAM SIĘ DO ZALECEŃ I NIE POZNAJĘ DZIECKA-JEST WESOŁE I NIE PŁACZE.TĄ DOKTOR TO TRZEBA PO NOGACH CAŁOWAĆ.

Pediatrzy w Elblągu