Lekarze Pediatra Elbląg

lekarz Krzysztof Sulkowski

Alergolog, Pediatra

Pionierska 28/1
82-300 Elbląg

Pan doktor to wspaniały lekarz. Mamy za sobą kilka wizyt,jak to zazwyczaj bywa,dzieci rozkłada przed weekendem. Pan doktor nigdy nam nie odmówił pomocy. Nigdy nie zignorował telefonu. No i przede wszystkim sumiennie bada. Ogromna wiedza i intuicja. No i mieliśmy sytuację że oprócz dwuletniego synka chcieliśmy osłuchać też drugie dziecko mające dwa miesiące, ponieważ coś nas niepokoiło. Pan doktor,zrobił to przy okazji,nie obciążając nas podwójnie,co było dla nas sporym zaskoczeniem ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Ludwika Szatanik

Wojewódzki
82-300 Elbląg

Profesjonalna w każdym calu, i po prostu człowiek, mogliśmy dzwonić o każdej porze dnia i nocy kiedy nic nie wiedzieliśmy o cukrzycy a nasze dziecko cierpiało !!! wielki szacunek dla Pani Doktor - pozdrawiam serdecznie !!!!!

lekarz Mariusz Selke

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

Paweł Bryl

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Profesjonalista w każdym calu. Cudowne podejście do dzieci. Celne diagnozy. Gorąco polecam. Lekarz na 5 !!!

lekarz Beata Madujska-Tomczak

Alergolog, Pediatra

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%
Opinia dodana przez: marta

lekarz Janina Dyba

Narutowicza 6
82-300 Elbląg

Co tu dużo mówi sama byłam dzieckiem i do niej chodziłam. Urodziłam troje dzieci i też do niej zapisałam super lekarz polecam 😘
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Przybyła

Leśmiana 7/25
82-300 Elbląg

Najlepszy pediatra w Elblagu. Polecam z całego serca.zawsze trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Nie zbywa rodzica z problemem.

lekarz Tomasz Batko

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Bardzo uprzejmy kompetentny lekarz. Zgłębia problem i zbiera dokładny wywiad. Bardzo polecam. Duża wiedza

lekarz Jurand Orlikowski

Robotnicza 183e
82-300 Elbląg

Witam wszystkich. Moim zdaniem Dr.J.Orlikowski lekarz dziecięcy Najlepszy! Najwspanialszy! Nie było! Nie ma! I nie będzie lepszego lekarza! Poprostu nie mam słów: Lekarz z powołania, a niestety takich to bardzo żadko spotkać. Ja mówie o Nim (Ręce które leczą) najlepszy lekarz pod słońcem. Właśnie się dowiedziałam że już nie przyjmuje 😢 wielka strata i szkoda. Zdrówka życze Panie J.Orlikowski.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Trafiłam z 1,5 roczną córką na nocne pogotowie z powodu wysokiej gorączki. Pełna obaw co do lekarza dyżurującego w nocy ( wiadomo jak to często wyglada) bardzo miło się zaskoczyłam. Wspaniały człowiek! Pełen profesjonalizm, empatia. Od razu wzbudził moje zaufanie. Widać ogrom wiedzy. Właśnie taki powinien być lekarz.
Opinia dodana przez: Dalya
Polecam zdecydowanie. Leczy mnie od urodzenia a teraz mojego synka. Fachowa wiedza medyczna, zanim przepisze antybiotyk dla maluszka zastanawia sie nad innymi koncepcjami, nie naraża małego na niepotrzebne stresy i badania, interesuje się synkiem, pamięta jego imię bez zaglądania w kartę, przyjmuje wizyty domowe. Polecam bo żadko się zdarza taki lekarz z powołania

lekarz Jadwiga Piotrowska

pl. Słowiański 14/2
82-300 Elbląg

NIE MA W ELBLĄGU LEPSZEGO PEDIATRY.MÓJ SYNEK PŁAKAŁ 3 DNI CHCIAŁAM WIEŚĆ GO DO SZPITALA ALE TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR Z POLECENIA.PO JEDNEJ WIZYCIE DZIECKO JUŻ NIE PŁACZE.INNI LEKARZE STWIERDZILI ALERGIE I KOLKĘ A ON TYLKO LUBI DOBRZE ZJEŚĆ.ZASTOSOWAŁAM SIĘ DO ZALECEŃ I NIE POZNAJĘ DZIECKA-JEST WESOŁE I NIE PŁACZE.TĄ DOKTOR TO TRZEBA PO NOGACH CAŁOWAĆ.

lekarz Danuta Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

lekarz Maria Fischer

Centrum Pediatryczne OPTIMA tel. 609 919 777
Zakopiańska 13
82-300 Elbląg

najlepsz`y pediatra z ajkim miałam do czynienia , zawsze kompetntna, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze usmiechnieta do swoich małych pacjentów podchodzi bardzo indywidualnie,.

lekarz Iwona Wagner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195
82-300 Elbląg

Rzekoma Dr.Wagner bardzo ładnie mówi lecz jeśli chodzi o postawienie diagnozy dziecku to już jej nie wychodzi , wprowadza w błąd i bagatelizuje objawy dziecka co w ten sposób naraża zdrowie i życie dziecka. Nie polecam. A nie która Pani z rejestracji medicusa jest nieuprzejma , jeśli nie podoba się praca to proszę się zwolnić a komuna już zniesiona..

lekarz Anna Kisielewska

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Pani doktor.Anna Kisielewska to wredna bezduszna baba bez serca,nie nadaje się na lekarza wyprasza z gabinetu miałem u niej wizytę leżałem u niej na oddziale po wypadku,uważa się za specjalistkę a nią nie jest.Szczególnie gdy pracuje w szpitalu na Komeńskiego na rehabilitacji jako dyrektor oddziału .Gdy byłem pacjentem i przychodziłem z bólem kończyn to wystawiła swój paluch i pokazując,mówiąc tam są drzwi.zamiast udzielić pomocy to gadała przez telefon,na sali krzyczała ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Brygida Gulda

Internista, Lekarz rodzinny

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Mieczysław Barański

Laryngolog, Pediatra

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Problemem zgłoszonym przy rejestracji było sprawdzenie po pewnym wypadku oraz wyczyszczenie uszu. Wizyta skończyła się po minucie lekarz po powierzchownym sprawdzeniu powiedział ze jest w porządku i proszę wyczyścić sobie wodą z mydłem. Ta jakże cenna minutowa wizyta kosztowała 150zł za praktycznie powiedzenie dzień dobry i trzaśnięcie drzwiami. Odradzam korzystania z usług tego lekarza strata czasu i pieniędzy
Opinia dodana przez: Klient

Wiktor Szymański

82-300 Elbląg

Cudowny lekarz, za każdym razem kiedy dzieci są chore wszystko wytłumaczy i dobierze dobrze leki, miły i sympatyczny człowiek. Super podejście do dzieci. Napewno jeszcze nie raz się z nim zobaczymy. Nie znam lepszego lekarza 😊
Opinia dodana przez: Ania
Zostałam przyjęta do szpitala z powodu bardzo mocnego kaszlu i duszności, w nocy tak mocno kaszlałam że nie mogłam złapać oddechu. Lekarka stwierdzila że jest to zaostrzenie astmy oskrzelowej, którą miałam jak miałam 5 lat. Po 4 dniach pobytu w szpitalu zostałam wypisana w stanie ogólnie dobrym. Tego samego dnia w domu wróciły moje duszności. Sama zaczęłam się interesować tematem co może mi być. Pojechałam zrobił badania na krztusiec i ...
Opinia dodana przez: Paulina