dr Jacek Porczyński

Psychoterapeuta, Psychiatra

UWAGA !!! Po psychotropie , który mi przepisał DR Porczyński zostałem IMPOTENTEM a mam dopiero niecałe 30 lat !!!

Po lekach , które przepisał mi Dr Porczyński wzrok mi się rozmglił . Ponaddto lek , który mi przepisał Dr Porczyński niemoże być stosowany u osób z niewydolnoscia nerek i watroby. Dr Porczyński oczywiscie przepisał mi ten lek bez pytania o stan moich nerek , a choruje na niewydolność nerek wiec po zarzyciu lekarstwa od Dr porczyńskiego mój stan się bardzo pogorszył .

Po dwóch wizytach u dr. Porczyńskiego stwierdzam, że jest, owszem, dobry - kiedy chcesz po prostu dostać receptę i mieć wszystko z głowy. Po za tym - mówi więcej niż pacjent. Bagatelizuje problemy. Idąc do psychiatry wiem już, że coś jest ze mną nie w porządku, a tu płacę ponad 100zł, żeby dostać receptę na dwa miesiące i dowiedzieć się, że sobie świetnie radzę i nic mi na dobrą sprawę nie jest.

Trzy wizyty, trzy razy oczekiwanie przez ponad pół godziny na przyjęcie mimo wyznaczonej godziny.Podczas wizyty co chwile rozmowa telefoniczna albo pukanie do gabinetu.Brak koncentracji na wypowiedziach pacjenta.Ogólnikowe podejście do problemu.Najlepiej wysłać przelew i odpuścić wizyte.Zaoszczędzicie nerwów.

Niepolecam . Dr Porczynski podczas wizyty niepoinformowal mnie o mozliwych skutkach ubocznych lekow neuroleptycznych czyli psychotropowych . Podczas gdy producent leku podal w ulotce mozliwosc wystapienia nastepujacych skutkow ubocznych : - wzrost masy ciala ( tycie ), - dyskinezy , - parkinsonizm polekowy , - aktyzje , - spadek libido ( impotencja ) - zzn ( zlosliwy zespol neuroleptyczny ) , ktory moze zakonczyc sie smiercia , - i wiele innych o czym Dr Porczynski mnie niepoinformowal. Ponadto bylem rownierz u innych psychiatrow i rowniez mnie niepoinformowali o skutkach ubocznych ...

- wzrost masy ciala ( tycie ),
- dyskinezy ,
- parkinsonizm polekowy ,
- aktyzje ,
- spadek libido ( impotencja )
- zzn ( zlosliwy zespol neuroleptyczny ) , ktory moze zakonczyc sie smiercia ,
- i wiele innych o czym Dr Porczynski mnie niepoinformowal.
Ponadto bylem rownierz u innych psychiatrow i rowniez mnie niepoinformowali o skutkach ubocznych zazywania lekow .
Serdecznie odradzam wizyty u psychiatry ( psychiatrow) .

Lekarz,który potrafi wysłuchać,który potrafi sensownie podejść do trudnych spraw,który potrafi czy próbuje wyjaśnić przyczynę Twojego bólu,tragedi nie zostawia Cię samemu sobie z tym co cię trapi co ci dolega.Ja straciłam przyjaciela,który się powiesił dzięki doktorowi podnoszę się po tym mimo iż jest to bardzo trudne.Wierzę że wktótce zacznę się uśmiechać.

depresja to nie grypa,a wiec i leczenie jest inne, wazna jest tez postawa pacjenta,Twoje wspoldzialanie i motywacja,Twoja praca,leki sa tylko wspomagaczami...

dr Porczyński niestety nie pomógł mi,leczyłam się u niego 2 lata temu wraz z psychoterapią u psychologa. Dr Porczyński przepisywal tylko leki, oczywiście uprzejmie i ze zrozumieniem wysłuchiwał moich problemów, ale bez dalszej diagnozy. Nie podał daty końca leczenia, tak jakbym miała brać leki całe życie, a przecież depresje leczy się normalnie jak każdą inną chorobę. Po odstawieniu, po roku (z decyzji innego lekarza) depresja wróciła...

Byłem dwa razy raz prywatnie raz z NFZ . Niepamietam ile kosztowała wizyta prywatnie , ale to jest nieistotne . DR Porszynski wypisał mi lek na recepte którego zażycie w niektórych przypadkach mogło zakonczyć sie smiercią jak podał producent leku w ulotce .

jak podaje wikipedia .... . to juz o czymmś świadczy. przeczytaj sobie srodki uboczne na aspirynie to sie przerazisz. ja jestem zadowolony z wizyty u pana doktora. dokladnie wytłumaczył mi działanie leków i mozliwe skutki uboczne. jesli miałem pytania do jakiegokolwiek skutku - odpowiadał na moje wszystkie pytania. podczas wizyty czuje, że ma dla mnie tyle czasu ile tego potrzebuję. Nigdy mnie nie zbywa.