dr n. med. Jacek Robak

Miły, cierpliwy i delikatny lekarz. W czasie wizyt tłumaczył spokojnie wszystko o co go pytałam. Delikatny podczas badania. Opiekował się mną podczas ciąży i porodu, który musiał zakończyć się cesarką. Zdecydowanie mogę go polecić każdej kobiecie w ciąży, zwłaszcza tym, które nie cierpią i obawiają się wizyt u ginekologa.

Dr Robak to niezwykle ciepły człowiek, nastawiony na pacjenta i jego problem. Jest bardzo kompetentny, zwraca uwagę na każdy szczegół, nie wypuszcza pacjenta zanim nie upewni się, że dopiął wszystko na ostatni guzik, że dał wszelkie możliwe skierowania, zalecenia, itp. Poświęca zawsze tyle czasu ile wymaga pacjent, nie narzuca swojej wizji leczenia, a daje wybór. Zawsze jest uprzejmy, w każdej chwili pod telefonem co daje poczucie bezpieczeństwa. Nie naciąga pacjentów na zbędne wizyty, w razie komplikacji prosi aby najpierw dzwonić i konsultować. Wyjątkowy lekarz, z prawdziwego powołania, któremu warto zaufać. Prowadzi moją pogmatwaną ciążę i dzięki niemu dotrwaliśmy szczęśliwie już do 9 miesiąca! Polecam każdej kobiecie!!!

Zgadzam się z opinią, że to lekarz dobry dla zdrowej ciąży. Niestety ogłada, uśmiechy itp. nie przydają się w sytuacjach krytycznych,kiedy to doktor w szpitalu (widząc problem) udaje, że nie poznaje pacjentki, która chodziła do niego 9 miesięcy. Bardzo się zawiodłam na tym lekarzu. Wszystkim ciężarnym, które mają pewność, że ciąża będzie zdrowa mogę polecić, wszystkim tym, które chcą mieć fachową opiekę w każdej sytuacji a nie tylko wtedy, kiedy wszystko jest OK, odradzam.

świetny specjalista, miły, uprzejmy, godny zaufania

świetny specjalista, miły, uprzejmy, godny zaufania