dr Jacek Rybczyński

3,9
3,9

Lekarz w 100% godny zaufania. żałuje tylko,ze wczesniej nie dowiedziałam sie o tak dobrym lekarzu. wyleczył mnie z endometriozy.Bo inni lekarze których było 4 zle zobili mi nadzerke. fantastyczny lekarz bardzo go polecaam!!!!!!!!!!1

super lekarz! przemiły, godny zaufania. polecam!

super lekarz! przemiły, godny zaufania. polecam!

Super lekarz. Dzięki niemu obyło się bez cięcia cesarskiego. Mój Oskarek urodził się zdrowy i bez komplikacji. Jestem mu strasznie wdzięczna

bylam u doktora i na prywatnej wizycie i publicznej. nie wiem tak szczerze jak go ocenic. jestem w 10 tygodniu ciazy i narazie nie mam co narzekac tylko nie jestem pewna czy wszystko dobrze prowadzi. prosze pomozcie troche sie boje i chyba zmienie lekarza

BARDZO DOBRY LEKARZ BARDZO JESTEM MU WDZIĘCZNA ZA URATOWANIE MOJEGO DZIECKA. BAAAARDZO POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor to najlepszy lekarz który mógł mi się trafić, godny polecenia.

Pan doktor to najlepszy lekarz który mógł mi się trafić, godny polecenia.

Bardzo uprzejmy i miły ponad standard, czy kompetentny... Na szczególowe pytania odpowiedzi nie otrzymałam. Za dużo "miodu" za mało konkretów. Zapłaciłam za smpatyczną rozmowę i popatrzenie w oczy, nawet piersi nie bada (ani lekarz, ani jego położna). Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Super lekarz, zdecydowanie o taką pomoc mi chodziło

Super lekarz, zdecydowanie o taką pomoc mi chodziło

Lekarz który obecny byl przy porodzie mojego pierwszego dziecka ,wzbudził we mnie zaufanie ,obecnie prowadzi moją drugą ciążę .Pierwszą prowadził inny lekarz.Lekarz godny polecenia ,uprzejmy ,który spokojnie wszystko mi wyjaśnia.Miły i sympatyczny .pOLECAM

świetny lekarz-polecam! świetny lekarz-polecam! świetny lekarz-polecam! świetny lekarz-polecam! świetny lekarz-polecam!