lekarz Jacek Seweryn

2,4
2,2
2,5
2,4

Brak szacunku dla pacjenta. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Lekarz, któremu zależy na pieniądzach a nie ludzkim życiu. Nie życzę nikomu trafić na jego dyżur na Sorze w Wadowicach!

Totalny brak kultury osobistej .Doktorze jesteśmy takimi samymi ludźmi jak pan tylko bez "dr" przed nazwiskiem!!!!

do Pana pseudo doktora trafiłem na kontrole zwichniętego łokcia i przy okazji opowiedziałem o bólu w nadgarstku po ściągnięciu gipsu, doktor zapytał mnie "a widziałeś Ty siebie w lustrze? masz krwiaki po urazowe które spływają do nadgarstka" mimo to łaskawie nakazał zrobienie RTG nadgarstka. Niestety nie wiem czy w ogóle raczył obejrzeć to zdjęcie, stwierdził że nic mi nie jest i wysłał mnie na rehabilitacje. Teraz po 3 miesiącach okazuje się że w nadgarstku mam złamaną kość łódeczkowatą i koszt operacji zespolenia tej kości to około 3500 zł. Dziękuje Panie doktorze, lepiej żebyśmy się więcej nie spotkali.

PS. dodam, że z tymi samymi zdjęciami RTG byłem już u dwóch lekarzy i oboje stwierdzili, że widać na zdjęciu złamanie kości...

nie polecam za brak kultury przedewszystkim.

nie polecam za brak kultury przedewszystkim.

SOR w Wadowicach , lepiej nie chorować na jego dyżurze

SOR w Wadowicach , lepiej nie chorować na jego dyżurze

pan doktor stwierdził, że symuluje i pomimo tego że moja ręka była cała spuchnięta napisał w kartotece że nie widzi obrzęku

...nie kombinuje ,nie dopasowuje rozpoznania do oczekiwan pacjeta,rzeczowy, wie to mowi, nie wie... robi badania. ZAWODOWIEC

ZAWODOWIEC

miałem okazję korzystac z pomocy tego lekarza. konkretny, rzeczowy i naprawdę zna się na tym co robi. polecam

Lekarz SOR. Lepiej nie mieć problemów jak jest na dyżurze. Pacjent traktowany nawet nie jak zło konieczne, ale jak intruz. Lekarz arogancki, bezczelny, sprawiający wrażenie zdegustowanego obecnością pacjenta. Proponuję przejście na emeryturę z powodu wypalenia zawodowego.