Ortopeda Wadowice

Wadowice

Do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach na Oddział Chirurgii Urazowej zostałem przyjęty z rozpoznaniem złamania kostek podudzia po upadku. W izbie przyjęć dyżur pełnił wtedy lek. med. Rafał Ring, który od razu wstępnie nastawił podwichnięcie boczne stopy, on również wykonywał następnego dnia właściwą operację otwartego zespolenia złamań za pomocą śrub i płytki. W trakcie dalszego leczenia (któremu podlegałem w innym ośrodku), specjaliści na podstawie zdjęć rentgenowskich wielokrotnie podkreśli fachowość wykonanych zabiegów. O profesjonaliźmie opiniowanego Lekarza świadczy również fakt, że po wyjęciu obcego materiału z nogi odzyskałem w niej pełną ruchowość.

neurocentrum
Jaroszowice 6
34-100 Wadowice

bardzo utalentowany mily lekarz lecze sie juz rok teraz mnie operowal operacja bez powiklan nieznam lepszego fachowca jest mily i uprzejmy

Opinia dodana przez: JOANNA

Całodobowe świadczenia szpitalne
ulica Karmelicka 7a
34-100 Wadowice

Lekarz- fantastyczny! Polecam. Rzeczywiście nie zbywa, ale stara się poznać wszelkie możliwe przyczyny danego stanu. Uprzejmy, z poczuciem humoru. Bardzo pomaga! Byłam konsultowana przez 5 lekarzy ortopedów, dwóch twierdziło że się kwalifikuję do operacji, dwóch mówiło że absolutnie to jest taki stan że tylko głupek się za to weźmie żeby operować, a dr Solarz- zanim wypowiedział się za/przeciw operacji- wysłał na rezonans magnetyczny, żeby mieć pełny obraz sytuacji.

Opinia dodana przez: Ewelina

os. Kopernika 6
Wadowice

W marcu 2010 r.poddałam się zabiegowi prostowania koślawego palucha.Mimo ogromnego strachu-dzięki temu, że lakarz wyczerpująco poinformował mnie o jego przebiegu, moje obawy zostały rozwiane.W tej chwili już prawie dobrze chodzę.Zinteresowanym polecam szpital w Suchej B.i oczywiście dra Sławomira Chmielarskiego-człowieka niezwykle kompetentnego, konkretnego i co bardzo ważne -przyjaznego pacjentowi. Jego miły śmiech i znajomość sztuki lekarskiej natychmiest rozwiewa obawy i strach, który towarzyszy pacjentowi przed zabiegiem, a i efekty są znakomite.Którko mówiąc, jest to lekarz godny zaufania! i polecenia!
Na pochwały zasługuje również cały personel szpitala, łącznie z Panem Bogdanem- gipsowym. Personel niezwykle miły i oddany chorym.

legionów 20
34-100 Wadowice

Trafiłem na tego lekaza przypadkowo bo miał dyżur w sobotę na sorze. Mimo że sobota to chciało mu się założyć druta kisznera do palca a nie zbyć i dać gips !! Jak to robi reszta wadowickich lekazy! Braku szacunku nie zauważyłem przeciwnie miły i sympatyczny nie wiem czy Ci co to piszą te negatywy to nie jakieś chłopki ze wsi ;) chcący wyłudzić l4 !! Napewno jeśli będę musiał kiedyś skorzystać z porady itp to tylko Jacek Seweryn Polecam

Opinia dodana przez: Kamil nogala

Całodobowe świadczenia szpitalne