lekarz Sławomir Chmielarski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Bardzo dobry specjalista,a przede wszystkim lekarz przyjazny i otwarty na pacjenta.Chciałabym spotykać tylko takich lekarzy!

W marcu 2010 r.poddałam się zabiegowi prostowania koślawego palucha.Mimo ogromnego strachu-dzięki temu, że lakarz wyczerpująco poinformował mnie o jego przebiegu, moje obawy zostały rozwiane.W tej chwili już prawie dobrze chodzę.Zinteresowanym polecam szpital w Suchej B.i oczywiście dra Sławomira Chmielarskiego-człowieka niezwykle kompetentnego, konkretnego i co bardzo ważne -przyjaznego pacjentowi. Jego miły śmiech i znajomość sztuki lekarskiej natychmiest rozwiewa obawy i strach, który towarzyszy pacjentowi przed zabiegiem, a i efekty są znakomite.Którko mówiąc, jest to lekarz godny zaufania! i polecenia! Na pochwały zasługuje również cały personel szpitala, łącznie z Panem Bogdanem- gipsowym. ...

Na pochwały zasługuje również cały personel szpitala, łącznie z Panem Bogdanem- gipsowym. Personel niezwykle miły i oddany chorym.

Wszystko super profesjonalnie, oby takich lekarzy było więcej.

Wszystko super profesjonalnie, oby takich lekarzy było więcej.

Niesamowicie miły,doświadczony,uśmiechnięty Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza Ja jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do niego

Niesamowicie miły,doświadczony,uśmiechnięty
Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza
Ja jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do niego

polecam, nigdy się nie zawiodłam

polecam, nigdy się nie zawiodłam