Chirurg Ogólny Wadowice

Witold Kolber

Neurocentrum
Jaroszowice 6

Jestem po botoxie.
Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę.
Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista.
100% pasji i zaangażowania.
Opinia dodana przez: Monika Rawicka

lekarz Sławomir Chmielarski

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 6
Wadowice

W marcu 2010 r.poddałam się zabiegowi prostowania koślawego palucha.Mimo ogromnego strachu-dzięki temu, że lakarz wyczerpująco poinformował mnie o jego przebiegu, moje obawy zostały rozwiane.W tej chwili już prawie dobrze chodzę.Zinteresowanym polecam szpital w Suchej B.i oczywiście dra Sławomira Chmielarskiego-człowieka niezwykle kompetentnego, konkretnego i co bardzo ważne -przyjaznego pacjentowi. Jego miły śmiech i znajomość sztuki lekarskiej natychmiest rozwiewa obawy i strach, który towarzyszy pacjentowi przed zabiegiem, a i efekty są znakomite.Którko ...

lekarz Grzegorz Zaliński

34-100 Wadowice

Lekarz z powołania !!! Podejście do pacjenta znakomite. Dzięki temu lekarzowi zmieniłam zdanie na temat SOR-u w Oświęcimiu.

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wadowice

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

lekarz Wojciech Tokarski

34-100 Wadowice

Lekarz nie przeprowadził prostego zabiegu (chirurgia ogólna w Inter Medicus na Szwedzkiej w Krakowie), bo jak twierdził moja wizyta była umówiona godzinę wcześniej. Przekonany o swojej racji nalegałem, aby zweryfikował to z pielęgniarką i z zapiskami poczynionymi wcześniej w zeszycie z wizytami. Odwrócony do mnie plecami rzucił tylko nieprzyjemne "niemożliwe" i wyprosił mnie z gabinetu. Próby przekonania go kończyły się przerywaniem w połowie zdanie i skrajną nieuprzejmość. Nadmienię tylko, że ...
Opinia dodana przez: Wojciech

Zygmunt Łabudziński

Gabinet Lekarski

Wadowice

Szczerze polecam! Doktor Łabudziński operował mnie przed laty. Nigdy nie zapomnę, jak bardzo był przede wszystkim kompetentny, ponadto miły, uprzejmy, dobrze traktował pacjentki. Taki lekarz to spełnienie marzeń.

lekarz Robert Tobias

34-100 Wadowice

Kulturalny,indywidualne podejście do pacjenta,/SOR Bielsko Biala/kontakt z opiekunami chorego,lekarz z powołania,zaongzazowany Rzadko teraz można spotkać takich lekarzy gratulacje życzę samych sukcesów pozdrawiam Komuniecki Z.opiekun pacjentki SOR P.Rutkowskiej w dniu 27.05.
Opinia dodana przez: Zygmunt

Edward Surma

Gabinet Lekarski

Wadowice

Operował mój palec po zmiażdżeniu palca. Potrafił super rozładować stres związany z wypadkiem i skutecznie zaszył ranę. Nie było żadnego problemu z umówieniem się na wizytę kontrolną. Obecnie palec jest całkiem sprawny i estetyczny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam go jako lekarza, który nie tylko potrafi ale któremu także się chce leczyć!

lekarz Imohamed Alzayany

lekarz Wojciech Król