Chirurg Ogólny Wadowice

NEUROCENTRUM

34-100 Wadowice

Miałam poważne problemy z nadmiernym owłosieniem i bardzo chciałam się ich pozbyć metoda sprawdzoną, bezbolesną i bezpieczna dla mojej skóry. Pan doktor polecił mi depilacją laserową. Bardzo się obawiałam, ale pan doktor zapewnił mnie , że nie ma powodów. I dokładnie tak właśnie było :)
Jestem już po całej serii zabiegów. Wszystko poszło zgodnie z planem, a ja mogę cieszyć się gładkimi plecami :)

Opinia dodana przez: Karolina R

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wadowice

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

Gabinet Lekarski

Wadowice

Szczerze polecam! Doktor Łabudziński operował mnie przed laty. Nigdy nie zapomnę, jak bardzo był przede wszystkim kompetentny, ponadto miły, uprzejmy, dobrze traktował pacjentki. Taki lekarz to spełnienie marzeń.

Gabinet Lekarski

Wadowice

Operował mój palec po zmiażdżeniu palca. Potrafił super rozładować stres związany z wypadkiem i skutecznie zaszył ranę. Nie było żadnego problemu z umówieniem się na wizytę kontrolną. Obecnie palec jest całkiem sprawny i estetyczny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam go jako lekarza, który nie tylko potrafi ale któremu także się chce leczyć!

os. Kopernika 6
Wadowice

W marcu 2010 r.poddałam się zabiegowi prostowania koślawego palucha.Mimo ogromnego strachu-dzięki temu, że lakarz wyczerpująco poinformował mnie o jego przebiegu, moje obawy zostały rozwiane.W tej chwili już prawie dobrze chodzę.Zinteresowanym polecam szpital w Suchej B.i oczywiście dra Sławomira Chmielarskiego-człowieka niezwykle kompetentnego, konkretnego i co bardzo ważne -przyjaznego pacjentowi. Jego miły śmiech i znajomość sztuki lekarskiej natychmiest rozwiewa obawy i strach, który towarzyszy pacjentowi przed zabiegiem, a i efekty są znakomite.Którko mówiąc, jest to lekarz godny zaufania! i polecenia!
Na pochwały zasługuje również cały personel szpitala, łącznie z Panem Bogdanem- gipsowym. Personel niezwykle miły i oddany chorym.

34-100 Wadowice

Lekarz na prawdę godny polecenia! Bardzo konkretny i profesjonalny, a do tego niezwykle uprzejmy. Poświęca pacjentowi czas i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

34-100 Wadowice

Nie prawidłowa diagnoza mojej choroby. Miałem bardzo wysoką gorączkę 39 ,bardzo duży ból podczas oddawania moczu,utrzymujący się przez ok 4 tygodnie,wydzielina podczas oddawania moczu,częste dreszcze w nocy.... A więc opowiedziałem to temu oto lekarzowi na wieczornej wizycie w szpitalu na oddziale ratunkowym a on poprostu powiedział że nie kwalifikuję się do konsultacji urologicznej ponieważ nie zatrzymał mi się mocz ani nie mam krwiomoczu więc wysłał mnie do domu!!! Byłem zbulwersowany tą decyzją!!! Poniedziałek udaję się wieczorem na wizyte urologiczną prywatnie z takimi samymi objawami.Doktor bardzo miło zemną rozmawia profesjonalnie mnie bada i stwierdza ZAPALENIE PROSTATY. A więc stwierdzam: pan Wojciech Tokarski nie powinien pracować nawet w weterynarii!!!!! Ponieważ nawet zwierzątek się tak nie traktuje!!! Gdy spotkacie tego lekarza w klinice im.Rydygiera w Krakowie lub gdzie kolwiek to uważajcie bo może się to żle dla was skończyć!!! Ja już wracam do zdrowia a zawdzięczam to tylko lekarzowi do którego poszłem prywatnie!!! Dziękuję!!!

Chirurdzy ogólni w mieście Wadowice