lekarz Jacek Śliwa

Traktuje pacjentki masowo o badanie w 10 tyg wyprosiłam i tak nie zauważył,że płód obumarł bo kończył pracę i zrobił badanie na szybko bo juz dzwonił do niego tel i kończył pracę.Może i jest uprzejmy ale brakuje mu profesjonalizmu i bagatelizuje problemy ciążowe kobiet.Nie polecam;(

Według mnie, pan Jacek to kompetentny, doświadczony człowiek. Jest opanowany i dokładny, chętnie udziela szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza - pod jego opieką ciąża przebiegła spokojnie i nie było żadnych komplikacji przy porodzie. Bez wahania skorzystałabym ponownie z jego usług, serdecznie polecam!!

bardzo dobry lekarz . prowadzil moją ciązę ktora nie przebiegala ksiązkowo zlecal wszystkie badania i zawsze odebral telefon gdy chcialam się z nim podzielic moimi obawami POLECAM!!!!!

Poród odbył się bez żadnych powikłań. Bardzo dobry lekarz. Mogę polecić Pana Dr Śliwę z ręką na sercu :) Każdą wizytę wspominam bardzo dobrze.

Bardzo dobry lekarz. Jakoś nie mogę zrozumieć, jak ktoś mógł dać negatywną ocenę.

Lekarz niekompetentny, zleca badania ale ich nie analizuje nie tłumaczy zagrożeń. W czasie porodu gdy wynikły komplikacje był nieuchwytny. Wystarczyło dokładnie przeczytać wyniki zleconych badań Nasz synek na pewno by żył.

Prowadził moją drugą ciążę, chorowałam już wtedy na cukrzycę. Jestem bardzo zadowolona, zawsze miły i zawsze znalazł czas. Niełatwa ciąża, ale dużo mi pomógł i spokojnie doczekałyśmy rozwiązania. Ja polecam !!!

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo dobrze opiekuje się pacjentkami. Zawsze odpowiada wyczerpująco na pytania(tyle tylko że trzeba samemu się o wszystko pytać). Dzięki dobrze przeprowadzonej operacji mogłam zajść w ciąże, którą zresztą też prowadził. W szpitalu, a leżałam dwa miesiące na podtrzymaniu ciąży, też się dobrze opiekował.

Niekompetentny, przez niego straciliśmy dziecko.

Niekompetentny, przez niego straciliśmy dziecko.