lekarz Jacek Stanek

Otolaryngolog

Bardzo sympatyczny lekarz i solidny fachowiec. Pomógł mi z moim problemem bardzo sprawnie. (Ropień około migdałkowy). Po zabiegu wszystko wytłumaczył, co należy robić podczas rekonwalescencji. Bardzo polecam i pozdrawiam! 10/10

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam z dzieckiem na SOR z krwotokiem z nosa. Pan Doktor przedłużył swój dyżur, aby skonsultować syna. Zajął się dzieckiem profesjonalnie, a jednocześnie z ogromną empatią. Bardzo dziękuję

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora. DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Bardzo dobry lekarz, niezwykła fachowość, a co równie ważne ogromna empatia i bardzo dobre podejście do pacjenta, gotowość do poświęcenia mu czasu i uwagi. Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty, co również pomaga. Polecam na więcej niż 6 gwiazdek.

Bardzo dobry specjalista. Podchodzi do pacjenta z sercem. Panie Jacku bardzo dziekuje za udzielona pomoc 😊