Otolaryngolog Kraków

ul. Prądnicka 10-12

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora.

DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Anna Konieczna

Alergolog, Laryngolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pani doktor Konieczna wycinała mnie i mojemu bratu migdały około 7lat temu. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu;) wiele nie pamiętam, można powiedzieć ze byłam dzieckiem (13lat), ale śmiało mogę powiedzieć, ze bardzo opiekuńczo podchodzi do młodszych pacjentów ;)

dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kilka razy doraźnie trafiałam do Pana doktora. Doskonale i skutecznie Leczył mojego męża i tatę. Cechuje go nie tylko doświadczenie i wiedza, ale intuicja godna pozazdroszczenia. U mojego taty wychwycił nietypowy stan po przedawkowaniu leku na reumatyzm. Gdyby nie On, to strach pomyśleć... Ogromny szacun !

Opinia dodana przez: magda

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED