lekarz Jacek Święch

Darzę Go pełnym zaufaniem od ok.30 lat.

Darzę Go pełnym zaufaniem od ok.30 lat.

Nie mam powodów by wnioskować o jego niekompetencji, myślę, że wie co robi, dość łatwo jest dostać się do niego. Z drugiej strony po każdej wizycie odnoszę wrażenie niedosytu, że nie wiem wszystkiego co powinnam, nie zdążyłam zadać wszystkich pytań. Niemniej zawsze dba by nie przepisywać niczego bez aktualnych badań. Ogólnie na plus jak na świadczenie publiczne.

Bardzo miły lekarz tylko szkoda że nierobi usg na publicznej wyzycie ale lekarz z powaołania. Polecam

Super lekarz z powołania. Szkoda tylko że w gabinecie w przychodni nie ma USG, ale to nie jego wina, że przychodnia nie ma pieniędzy.

Nie robi badań przy wyborze antykoncepcji. Poleca tą z którą ma aktualnie podpisana umowę. Nie zwraca uwagi na to, że pacjentka czuję się źle przy obecnej antykoncepcji.

LEKARZ Z POWOŁANIA BARDZO MIŁY RZECZOWY DBA O PACJENTKE NAPRAWDE POLECAM

LEKARZ Z POWOŁANIA BARDZO MIŁY RZECZOWY DBA O PACJENTKE NAPRAWDE POLECAM

Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam tego Lekarza, doświadczony, zna się na swoim zawodzie. Miły, uprzejmy, kompetentny!

Witam , jeśli mogę coś napisać o dr.ŚWIECH powiem krótko lepiej nie mogłam trafić chodziłam do różnych lekarzy i nie zawsze wspominam miło tu chodze tylko państwowo i za każdym razem jest miły uprzejmy , prowadził mi ciąze i kazdemu polece tego Doktora to bardzo dobry lekarz.

Wspaniały Lekarz , godny zaufania . Podczas pierwszej wizyty stara się zapewnić luźną i miłą atmosfere :)

To jest lekarz z powołania!!!!! Bardzo mi pomógł w czasie ciaży !!!! POLECAM

To jest lekarz z powołania!!!!! Bardzo mi pomógł w czasie ciaży !!!! POLECAM