dr n. med. Jacek Szamatowicz

Ginekolog

3,9

moze przy pierwszej wizycie nie zrobil na mnie super wrazenia- wydal mi sie oschły ,ale juz po kolejnych przekonalam sie ze wreszcie trafilam do wklasciwego lekarza. dzieki doktorowi po 4 latach leczenia mam cudowne dzieci :)

Po 13 latach leczenia trafiłam do odpowiedniego lekarza, dzięki niemu mamy cudownego synka. Wiola z Warszawy

Wiola z Warszawy

Przez prawie trzy lata kazał przyjmować mi tabletki hormonalne bez przerw i bez informowania o ewentualnym zagrożeniu bezpłodnością. MIałam problemy z regularnym okresem (antykoncepcja w wieku 14-17 lat nie była priorytetem). Gdy pytałam o przerwę nie zwracał na mnie uwagi. Kilka razy chciał wykonywać badanie przy otwartych drzwiach i wchodzących/wychodzących pielęgniarkach. Po moich protestach krzywił się i powiedział, że marnuję jego czas.

Konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietkom.

Konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietkom.

najlepszy!budzi zaufanie.lekarz z powolania.

najlepszy!budzi zaufanie.lekarz z powolania.

świetny specjalista znający sie absolutnie na rzeczy.!!!

świetny specjalista znający sie absolutnie na rzeczy.!!!

zacytuje go: "jak stracisz jedno, drugie , trzecie dziecko wtedy się tobą zajmiemy"