dr n. med. Jacek Szamatowicz

Byłam na wizycie w USK. Doktor nawet mnie nie zbadał. Nie wykonał żadnych badań. Przyszłam z kartą informacyjną ze szpitala- nie przeczytał jej. Nie przejrzał również wyników, które zrobiłam (otrzymałam takie zalecenie ze szpitala i informacje, żeby z nimi zgłosić się do ginekologa). Zaproponował, abym wybrała sobie leki, które mam brać, bo on nie wie. Jestem zażenowana postawą lekarza i jego lekceważącym podejściem. Nie spotkałam się jeszcze z ginekologiem, który nie bada pacjentki.

Nie polecam ,poszłam zdesperowana na wizytę z wynikiem podejrzenia raka szyjki macicy a on mnie zlekceważył .Powiedział ze jak panikuję to może wyciąć a jak nie to da globulki zeby się podleczyć .Żadnych dodatkowych nadań czy powtórki cytologi .Poszłam po poradę a żadnej nie otrzymałam. Wizyta 10 min albo i krócej kasa z kosmosu i wróciłam nadal nie wiem co robić

moze przy pierwszej wizycie nie zrobil na mnie super wrazenia- wydal mi sie oschły ,ale juz po kolejnych przekonalam sie ze wreszcie trafilam do wklasciwego lekarza. dzieki doktorowi po 4 latach leczenia mam cudowne dzieci :)

Przez prawie trzy lata kazał przyjmować mi tabletki hormonalne bez przerw i bez informowania o ewentualnym zagrożeniu bezpłodnością. MIałam problemy z regularnym okresem (antykoncepcja w wieku 14-17 lat nie była priorytetem). Gdy pytałam o przerwę nie zwracał na mnie uwagi. Kilka razy chciał wykonywać badanie przy otwartych drzwiach i wchodzących/wychodzących pielęgniarkach. Po moich protestach krzywił się i powiedział, że marnuję jego czas.

zacytuje go: "jak stracisz jedno, drugie , trzecie dziecko wtedy się tobą zajmiemy"

najlepszy!budzi zaufanie.lekarz z powolania.

najlepszy!budzi zaufanie.lekarz z powolania.

Po 13 latach leczenia trafiłam do odpowiedniego lekarza, dzięki niemu mamy cudownego synka. Wiola z Warszawy

Wiola z Warszawy

Konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietkom.

Konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietkom.

świetny specjalista znający sie absolutnie na rzeczy.!!!

świetny specjalista znający sie absolutnie na rzeczy.!!!