lekarz Jacek Szczupak

Internista

"Nie polecam- mimo kompletnych badań nie rozpoznał u mnie cukrzycy! Ponadto skierował na dodatkowe badania, które oczywiście wykonać musiałam na własny koszt (prywatnie)- a nie były potrzebne i niczego nie wniosły.... Jest miły, ale to za mało. Jestem ogromnie rozczarowana i zawiedziona, zwłaszcza, że jest niby diabetologiem a miałam i krzywą cukrową i insulinową i szereg innych badań przy sobie... Nie polecam- szkoda przede wszystkim czasu na diagnostykę, skuteczniej jest szukać pomocy u innych specjalistów niż chodzić do niego miesiącami."