Internista Łańcut

dr n. med. Zofia Żyła

Internista, Endokrynolog

37-100 Łańcut

Nie polecam Pani Doktor , zachowanie poniżej krytki , brak zainyeresowania Pacjentem , wiedza na temat jednostki chorobowej bardzo płytka, zero merytoryki w wypowiedzi . Wyniki Pani Doktor zobaczyla i zero komentarza , żle wydane pieniądze.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Małgorzata Bienkowska

Internista, Kardiolog

pl. Jana III Sobieskiego 6
37-100 Łańcut

BARDZO DOBRY LEKARZ-LECZY SIE U PANI DOKTOR MOJA MAMA (PRAWIE 6 LAT)I WIEM JAKIE SA EFEKTY TEGO LECZENIA -TO JEST BARDZO WAZNE !
PANI BIENKOWSKA -TO PRZEDE WSZYSTKIM BARZO,BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ - OBY TAKICH LEKARZY BYLO WIECEJ.

lekarz Mirosław Sochacki

Internista

Zielona 5
37-100 Łańcut

Brak kultury zero czlowieczenstwa obojętność na zgłaszane dolegliwości brak zainteresowania pacjentem

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

Rynek 10
37-100 Łańcut

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Dorota Reizer

Internista

ul. Wojska Polskiego 2
37-100 Łańcut

Pani doktor w krótkim czasie postawila właściwą diagnoze u mojego taty i w dużym stopniu przyczyniła się do uratowania mu życia u którego stwierdziła zator płucny.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Jerzy Gruca

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
Podzwierzyniec 41
37-100 Łańcut

Profesjonalista w każdym calu , kultura osobista połączona z pełnym szacunkum dla
każdego bez wyjątku pacjenta - brawo brawo Panie doktorze !!! .

lekarz Marcin Hawro

Choroby zakaźne, Internista

37-100 Łańcut

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

lekarz Katarzyna Kochman

Endokrynolog, Internista

Szpital Św. Michała Archanioła
Ignacego Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

Polecam bardzo - przez około 5 lat tułałam się po różnych specjalistach endokrynologach, ale to pani doktor postawiła już na pierwszej wizycie wstępną diagnozę a wyniki badań tylko to wszystko potwierdziły. Nastąpiła zmiana leków na inne i wszystko idzie w końcu w dobrym kierunku. Wredni pacjenci narzekają że w dniu wizyty trzeba długo czekać na swoją kolejkę(przeciąga się o3-5 godzin) ale do dobrego specjalisty warto swoje odczekać. Polecam!!!!!!!!! 👍
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jadwiga Rzepka

Internista, Wizyty domowe

Łańcut

Uprzejma. Bardzo dokładna w leczeniu pacjentów.

lekarz Barbara Truchanowicz-Flis

Diabetolog, Internista

37-100 Łańcut

Byłam kilka razy na wizycie u Pani doktor i niestety za każdym razem byłam nie zadowolona. Brak porozumienia z pacjentem.

Interniści w mieście Łańcut