Internista Łańcut

lekarz Marcin Hawro

Choroby zakaźne, Internista

37-100 Łańcut

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

Rynek 10
37-100 Łańcut

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

ul. Wojska Polskiego 2
37-100 Łańcut

Pani doktor w krótkim czasie postawila właściwą diagnoze u mojego taty i w dużym stopniu przyczyniła się do uratowania mu życia u którego stwierdziła zator płucny.

Opinia dodana przez: Mariusz

pl. Jana III Sobieskiego 6
37-100 Łańcut

BARDZO DOBRY LEKARZ-LECZY SIE U PANI DOKTOR MOJA MAMA (PRAWIE 6 LAT)I WIEM JAKIE SA EFEKTY TEGO LECZENIA -TO JEST BARDZO WAZNE !
PANI BIENKOWSKA -TO PRZEDE WSZYSTKIM BARZO,BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ - OBY TAKICH LEKARZY BYLO WIECEJ.

lekarz Jadwiga Rzepka

Wizyty domowe, Internista

Łańcut

Uprzejma. Bardzo dokładna w leczeniu pacjentów.

Uprzejma. Bardzo dokładna w leczeniu pacjentów.

lekarz Zofia Żyła

Endokrynolog, Internista

37-100 Łańcut

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

37-100 Łańcut

Byłam kilka razy na wizycie u Pani doktor i niestety za każdym razem byłam nie zadowolona. Brak porozumienia z pacjentem.

Joanna Hawro

Internista, Lekarz medycyny pracy

Gabinet Lekarski

37-100 Łańcut

Dodzwonić się do przychodni HIPOKRATES w Łańcucie graniczy z CUDEM.
Telefon non-stop zajęty, słuchawka specjalnie odłożona lub ktoś prowadzi jakiś sex telefon. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Dodzwonić się do przychodni HIPOKRATES w Łańcucie graniczy z CUDEM.

Opinia dodana przez: Leon

Zielona 5
37-100 Łańcut

Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem!

Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem!

Opinia dodana przez: gość

Przychodnia POZ