Witam! Chociaż sama lecze się u innego lekarza i ciąże prowadzil rowniez kto inny mianowicie Dr Kuczmarski, ktorego bardzo cenie, jest dobry specjalista, ale Dr Szewczuk to czlowiek z wielkim serce, bardzo uprzejmy, mily, pacjentka czuje się przy nim konfortowo, tak się zlożyło, ze gdy rodzil się moj syn Dr kuczmarski nie mogl być przy porodzie, trafilam na Szewczuka i Bogu za to dziękuje nie uimiejszajac Markowi Kuczmarskiemu, którego bardzo lubię.

Witam!

Wspaniały lekarz,przeleżałam pół ciąży na patologii a na obchodzie tylko on pytał się jak się czuje ( a stała z nim święta trójca Michalak,Moll Kuczmarski)Trafiłam na niego przy przedwczesnym porodzie. jest miły, uśmiecha się nawet jak mi chciało się płakać ( a płakałam często)Jest dobrym i znakomitym specjalistą.Nie traktuje kobiety jak przedmiot który daje kasę za wizytę. Szkoda że nie przyjmuje prywatnie w Kościerzynie. bo miałby zapakowane wszystkie terminy wizyt.

polecam dr. Szewczuka. jest bardzo uprzejmy i delikatnie podchodzi do każdej sprawy. gorąco polecam!

Bardzo miły Lekarz ,leżąc w szpitalu w Kościerzynie bardzo interesował się stanem zdrowia jak i samopoczuciem , zawsze wesoły.

Cudowny lekarz! Najlepszy jakiego spotkałam. Cierpliwy, sympatyczny, miły, uprzejmy i można tak wymieniać i wymieniać! Wzbudza ogromne zaufanie, pacjentce poświęca tyle czasu, ile ona tylko potrzebuje. Polecam w 100%

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu..z sercem na dłoni.. POLECAM W 100%

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu..z sercem na dłoni..
POLECAM W 100%

Postanowiłam, że zmienię lekarza ginekologa na dr Szewczuka. Moja decyzja była trafiona w 10!!!! Lekarz jest poprostu NAJLEPSZY!!! Miły,serdeczny, poświęca wiele czasu... Można by było wymieniać same superlatywy!!!!!!!

Ja akurat miałam stycznosc z tym doktorem w Szpitalu Specjalistycznym w Koscierzynie i powiem ze nie ma lepszego lekarza na calym pomorzu i pewnie po za nim. Nawet podczas porodu trzymal mnie za ręke bardzo mi pomagał. Teraz czekam na 3 porod i mam nadzieje ze wlasnie on bedzie mi go odbierał. Jest najlepszy,miły,wyslucha,doradzi,wytlumaczy poprostu lekarz z powołania.polecam

wzbudza poczucie komfortu w jakże niekomfortowej sytuacji, prawdziwy fachowiec

wzbudza poczucie komfortu w jakże niekomfortowej sytuacji, prawdziwy fachowiec

Dr Szewczuk to lekarz idealny. Ma świetne podejście do pacjentki. jest wspaniały nieoceniony kompetentny i zabawny. przez całą ciążę byłam pod jego opieką i zarówno ja jak i mój mąż byliśmy zadowoleni ze wspólnych wizyt. Teraz zaszłam w drugą ciążę i już zaówiłam sobie wizytę. muszę jeszcze powiedzic ze pan Jacek wykrył u mnie ciążę której jeszcze nie stwierdził test ciążowy a wyniki w testach są już wiarygodne po tygodniu. Mój mąż jest pod ogromnym wrażeniem jego doświadczenia. Zdecydowanie polecam