lekarz Jacek Szychliński

Lekarz orzecznik ZUS

1,9
1,5

Nieuprzejmy ignorant. Naprawdę współczuję tym, co mają mieć u niego wizytę.Chociaż moja choroba nie wzbudziła żadnych "podejrzeń" i wyszłam z gabinetu z wynikiem korzystnym, miałam duży niesmak. Mam nadzieję ze w moim żywocie nie będę musiała więcej widzieć pana "doktora". Jeżeli pan "doktor" jest taki nieszczęśliwy w tej pracy to niech sobie zmieni zawód, może to go uszczęśliwi i spowoduje uśmiech na twarzy.

Jak mój ojciec z segregatorem papierów orzekających niezdolność do pracy (kręgosłup zajechany 40-letnią pracy na budowie) podczas wizyty w ZUS-ie został uznany za zdolnego do pracy? Posiada wszelkie schorzenia kręgosłupa, ledwo chodzi, po operacji, ale nie wygląda jak menel, co mu zarzucono. Dziękuję Panie Jacku za 3-krotne odrzucenie mojego schorowanego ojca na komisji. Ledwo ciągniemy przez Pana koniec z końcem. bez poważania anonim

bez poważania
anonim

zadufaniec - brak kontaktu,nie polecam nikomu,kto by chcial ufac jako czlowiekowi

tragedia. lekarz rodzinny, nie żaden fachowiec. nie wie co robić. nie przeprowadza badania i coś orzeka i z tego ubezpieczalnie wypłacają odszkodowania. Nie polecam nikomu do niego trafić

Facet posiada tytuł Lekarz medycyny i bada mnie jak wielki specjalista. Mam skierowanie na rechabilitację dzienną (c-ito) a potem ewentualnie na operację a on twierdzi, że nadaję się do pracy a leczyć się mogę po godz. pracy. Bardzo nie przyjemny facet. Nie polecam nikomu tego lekarza, a jak będziecie mieć wizytę u niego to radzę zrezygnować z niej , bo i tak negatywnie i tak. Co siedzi w takim gościu jest zły, że tam pracuje czy co ? Wielki mi Pan orzecznik ZUS.