lekarz Jacek Trzyna

Diagnoza postawiona przez J. Trzynę to porażka. Nie słucha pacjenta i przepisuje pierwsze w życiu pacjenta okulary o 100% większe niż powinien. A może był zmęczony/./ ????? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

100% większe niż powinien. A może był zmęczony/./ ?????
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

Bardzo kompetentny specjalista, który leczy całą moją rodzinę. Niestety w naszej rodzinie występuje duża wada wzroku i jaskra. Przepisane okulary zawsze są dobre a okresowa kontrola jaskry szczegółowa ze wszystkimi badaniami dodatkowymi. Niestety na tak profesjonalne badanie w poradni okulistycznej w miejscowości w której mieszkam liczyć nie mogę. Godny polecenia doświadczony lekarz.

brak kompetencji...komputerowe badanie wzroku...bez konkretnego doboru okularów... w przychodni dokładniej badaja

Polecam, szczególnie rodzicom małych dzieci. Jest konkretny i kompetentny, nie mota się jak inni.

Znakomity fachowiec, który w końcu zdiagnozował moją chorobę. Rozpoznał u mnie stożek rogówek podczas pierwszej wizyty i skierował na specjalistyczne badanie które potwierdziło to rozpoznanie. Godny polecenia okulista.

Chodziłem od przychodni do przychodni i wszędzie mnie odsyłano bo nie byłem zarejestrowany, tylko ten lekarz mnie przyjął i usunął mi z oka wbity odprysk metalu. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Doktor Trzyna uratował mi wzrok bo rozpoznał mi w porę jaskrę i skierował na laser.Znany okulista do którego chodziłem wcześniej polecił mi na moje bóle głowy wizytę u neurologa.

Od 3 lat byłem zapisany w szpitalu na usunięcie brodawki z powieki, w międzyczasie udałem się do lekarza Trzyna na dobranie nowych okularów do czytania. Lekarz nie tylko przepisał mi okulary ale zaproponował,że może mi tę brodawkę podwiązać nicią i w krótkim czasie brodawka uschnie. Oczywiście zgodziłem się i za jedną wizytą załatwiłem dwie sprawy i do tego bez dodatkowych kosztów. Widać wielką rutynę w tym co robi, szacunek!

Od dziecka z powodu dużej wady wzroku byłam pacjentką doktora Trzyny,teraz leczy zeza u mojej córeczki i jestem bardzo zadowolona,poprawa nastąpiła już po założeniu pierwszych okularków.Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem i córka nie płacze nawet wtedy kiedy wpuszcza jej krople.Mojej mamie również bardzo pomógł kiedy była po operacji oczu.

nie ma pojecia o czlowieku,o potrzebach o tym co i w jaki sposob powinien pomagac lekarz