lekarz Jacek Trzyna

Mam skomplikowaną wadę wzroku,poszłam do tego okulisty po nowe okulary.W krótkim czasie dobrał mi szkła w których świetnie widzę.Jest dobrym fachowcem z dużymdoswiadczeniem,polecam.

Mam 4 miesięczne dziecko,od urodzenia ropialo i lzawilo mu jedno oczko.Chodziłam do różnych okulistów,wypisywali różne krople,kazali masowac powieke a oko dalej ropialo.Poszłam do doktora Trzyny,który wykonał plukanie zapchanego kanalika i problem zniknął.Doskonały lekarz,miły i widać,że lubi dzieci.

Od roku miałem podwójne widzenie.Byłem z tym problemem u kilku okulistów,jeden proponował mi operację inni próbowali dopasować okulary ale żaden mi nie pomógł.Tego okulistę polecił mi znajomy.Wszytko mi dokładnie wyjaśnił i dobrał mi szkła pryzmatyczne do chodzenia i czytania w których doskonale widzę bez dwojenia.Świetny fachowiec.

Dwa lata temu J.Trzyna rozpoznał u mnie jaskrę z prawidłowym ciśnieniem,która potem została potwierdzona przez profesor Czechowicz-Janicką.Jestem stałą pacjentką tego lekarza i wielokrotnie słyszałam na poczekalni bardzo dobre opinie o tym lekarzu zwłaszcza rodziców z małymi dziećmi.Ja cenię Go za kompetencje,życzliwość i poczucie humoru.

Niestety w moim przypadku lekarz wiele lat leczył wadę okularami korekcyjnymi, po braku efektu leczenia i jeszcze większym pogłębianiu się wady nadszedł czas na konsultacji z innym specjalistą i zostałam wysłana na leczenie operacyjne i tak o kilka lat za późno a wadę prawie wyeliminowałam. Nie polecam.

Nie zdiagnozował mojej choroby. Nie zna sie na rzeczy

Nie zdiagnozował mojej choroby. Nie zna sie na rzeczy

Jak najbardziej godny polecenia lekarz, zwlaszcza moje doswiadczenia sa pozytywne gdyz pacjentem bylo dziecko, a to dla okulisty slabo wspolpracujacy pacjent... ale udalo sie dokladnie zbadac i dobrze dobrac okularki.