lekarz Jacek Tulimowski

2,7
2,5
1,7

Prostak, niemiły i nie kulturalny, agresywny. Nie powinien przyjmowac i badac kobiet, moja żona wróciła zaplakana z wizyty przez to jak ja potraktował. Stanowczo odradzam. Kazdyninny lekarz będzie lepszy. Nie odbiera telefonów, przekłada wizyty. Kilka godzin oczekiwania w kolejce. Nie szanuje klientów/pacjentów.

Prostak, niemiły i nie kulturalny, agresywny.
Stanowczo odradzam. Kazdyninny lekarz będzie lepszy.

Świetny specjalista. Jestem pod jego opieką już od chyba 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Owszem, doktor miewa kłopoty z punktualnoscią, ale to chyba nie jest najistotniejsze? Wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba (nie patrzy na zegarek), jest bardzo dokładny jeśli chodzi o badania i stawianie diagnozy. Jest w razie potrzeby pod telefonem - nawet jeśli nie odbierze, to zawsze oddzwoni. Zupełnie nie wiem skąd inne opinie. Nigdy nie czułam się przez niego zaniedbywana. W ciąży jeszcze nie byłam, ale jeśli będę, to napewno tylko u niego.

Bardzo słaby lekarz. Nie wykrył na USG 3D wady płodu którą inny lekarz zobaczył na zwykłym usg. Morze dobrze tłumaczy i omawia wszystko ale jak się ma jakieś własne obawy czy przemyślenia to bagatelizuje to. Nie polecam szkoda zdrowia i pieniędzy a także czasu jaki się czeka na wizytę i to prywatnie.

preferuje tylko metody naturalne.Rodzenie przez cesarke uważa za lenistwo.Gburowaty .NIE POLECAM

Pan Tulimowski na początku sprawia wrażenie dobrego ginekologa. Kompetentny, nowoczesny sprzęt, wysłucha jak już się wreszcie dostaniesz. Kolejki niekontrolowane i długie. Ciągłe kłótnie w poczekalni - jedni na godzinę inni według kolejności przybycia - człowiek czeka drugą godzinę a pan doktor wychodzi i mówi że jak nie będzie spokoju to nikogo nie przyjmie. Dobre i tak jest zawsze. W sumie jako lekarza odbieram go pozytywnie ale jako człowieka zupełnie nie poważam. Wizyta 100 zł + usg piersi i narządów rodnych 100 zł + cytologia 30 zł. Kiedy musiałam być na takiej wizycie trzeci raz w ciągu 1,5 miesiąca i zasugerowałam problemy finansowe zero litości. A jak prosiłam podczas rozmowy telefonicznej o namiary na dobrego lekarza innej specjalności doktor powiedział żebym przyjechała - podróż, kolejka miła jak zawsze - powiedział dzień dobry, dał mi odręcznie napisaną kartkę z numerem tel i nazwiskiem po czym do widzenia i 50 zł proszę. To była moja ostatnia wizyta. Zwykłego, przeciętnego człowieka nie stać na usługi tego pana.

Z przykrością stwierdzam, że jest to lekarz, któremu nie wolno ufać. Pod względem wiedzy facet jest ok, zawsze wszystko rzeczowo wyjaśni, ale tylko u siebie na iwzycie ( 200 zł wyjaśnienie). Facet totalnie nieogarnięty widzi dzwoniącą klientkę i najnormalniej na świecie odrzuca połączenie mówiąc "- ta histeryczka znowu ma jakiś problem" Kurna prowadził ciążę mojej żony przez pierwsze t miesiące, oczywiście jakby co proze pisać dzwonić zaraz odpowiem. Z doświadczeniem na karku od razu odradzałem zonie kolesia bo niejednokrotnie czekaliśmy na odp i nic, nie oddzwaniał nie odpisywał a co najgorsze nie odbierał. To jest lekarz prowadzący ciążę ? Proszę !!! Właśnie ostatnio mieliśmy w/w sytuację podczas której wyszły nam b. złe wyniki i po prostu po przesłaniu mu ich nasz lekarz Pan Tulimowski nie odpisał, gorzej nawet nie odebrał od nas telefonu. Szanowni Państwo, przyszli rodzice naprawdę omijajcie jego gabinet, to tylko stracony czas i nerwy a czy o to chodzi podczas ciąży by żyć w strachu i niepewności co i jak a Wasz lekarz ma Was w d... - poważaniu znaczy się ? Wybierając lekarza prowadzącego powinniście postawić na bezpieczeństwo mamy i dziecka, zaufanie i poczucie zainteresowania. Pan Jacek Tulimowski tylko Was skasuje na wizycie i oleja. A co gdybyśmy dzwonili w sprawie krwawienia ? Co też byśmy musieli sie uawiać na wizytę za tydzień i to 3 pary na 19 naraz bo facet nie kontroluje co i kto. Tylu jest wspaniałych ginekologów w W-wie, że nie warto tracić zdrowia dla Pana Tulimowskiego i jego żony nastawionych tylko na zyski. Teraz już to wiem i mam nadzieję, że tym wpisem otwrzę Wam oczy