lekarz Jacek Wenerski

Polecam Pana Doktora Jacka Wenerskiego-to lekarz-ginekolog z powołania. Jest taktowny, rzeczowy, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Prowadzi moją 2 ciąże. Prywatne wizyty nie są drogie - ja za pierwszą zapłaciłam 100 zł (z usg), a za nastepne 50 lub 70 zł (jezeli było usg). Nie ma problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego, jeżeli są ku temu podstawy. Od kilku kobiet słyszałam też, że nawet jak przyjmuje na NFZ jest taki sam jak gdy przyjmuje prywatnie. Pieniądze nie są dla niego najważniejsze.Leżałam na patalogii ciąży i okazywał duże zainteresowanie moim i dziecka stanem zdrowia.Na NFZ przyjmuje w przychodni na Kwiatowej i na Rogatce.Prywatnie przyjmuje na Ostrowskiej.Pracuje też w szpitalu na Toruńskiej.Jego telefon 510189585.

Najlepszy lekarz,jakiego kiedykolwiec spotkałam.Jest moim lekarzem od kilku lat, prowadził moją TRUDNĄ ciążę,która zakończyła sie pomyślnie.Dzięki Niemu moje częste pobyty w szpitalu nie były tragedią-zawsze miły, spokojny, uśmiechnięty, wszystko wytłumaczył.Byłam spokojna, wiedząc, że opiekuje się mną i moim dzieckiem prawdziwy specjalista.jako jeden z nielicznych lekarze na oddziale widział oprócz ciąży również mnie-kobietę.Dziękuję Panie Doktorze

Świetny specjalista, poza Rogatką przyjmuje też na Kwiatowej. Godny polecenia, nie spotkałam się jeszcze ze złymi opiniami o nim. Zawsze uśmiechnięty, przyjazny, dobrze wszystko wytłumaczy, trafiłam do niego przypadkiem na kontrolną cytologię, teraz prowadzi moją ciążę i zapewne będzie moim lekarzem przez dłuuugie lata. Według mnie jest najlepszym lekarzem w Kaliszu:) nie ma różnicy czy wizyta jest na NFZ czy prywatnie, zawsze takie samo podejście do pacjentki.

Lekarz z powołania. Kultura na najwyższym poziomie. Ja już nie chcę innego Lekarza :) the best ever.

Świetny lekarz! wszystko dokładnie wytłumaczył co robił na badaniu, bardzo miły, od razu można znaleźć z nim nic porozumienia. Ma świetne poczucie humoru i dobrze leczy. Polecam z czystym sumieniem

naprawde rewelacja:) mily uprzejmy mimo ze na kase chorych tlumaczy wszystko dokladnie

Bezinteresowny, kompetentny, kulturalny, wg. mnie najlepszy specjalista w Kaliszu. Wzorcowo poprowadził moją ciązę, przyjmuje na Rogatce, pracuje też w szpitalu, ma również prywatny gabinet. Jednakowo traktuje refundowane pacjentki, jak i prywatne. Ja chodziłam na fundusz, a czułam sie jakbym przychodziła na prywatne wizyty. Ideał. Polecam z czystym sumieniem.

Bezinteresowny, kompetentny, kulturalny,
wg. mnie najlepszy specjalista w Kaliszu.
Wzorcowo poprowadził moją ciązę,
przyjmuje na Rogatce, pracuje też w szpitalu,
ma również prywatny gabinet.
Jednakowo traktuje refundowane pacjentki, jak i prywatne.
Ja chodziłam na fundusz, a czułam sie jakbym przychodziła na prywatne wizyty.
Ideał.
Polecam z czystym sumieniem.