lek. dent. Jacek Wieczorek

2,2

Pan Doktor bardzo szczegółowo przedstawił plan leczenia oraz jego wycenę, był bardzo uprzejmy i poświęcił mi bardzo dużo czasu.

Dwie ósemki (górna i dolna po tej samej stronie) usunięte zanim zdążyłem się zorientować, że zabieg się zaczął (wliczając w to założenie szwów). Brak jakiejkolwiek opuchlizny i minimalny ból - już po 48 godzinach mogłem normalnie jeść. Polecam.

Mialem usuwane zeby madrosci w ramach luxmedu. Caly zabieg mialem w ramach pakietu i za poprzedni zabieg nie musialem nic doplacac, ale tutaj oczywiscie sie okazalo, ze tutaj musze doplacic 200zl. Musialem sie wyklucal z opuchnieta, znieczulona twarza i krwotokiem z dziasel, zeby mnie nie naciagneli na dodatkowe koszty. Zapewne liczyli, ze ze wzgledu na moj stan nie bede mial sily sie klocic. Zdecydowanie odradzam, wszystko w nieprzyjemnej atmosferze. Jak na innych stronach czytam opinie o Panu Wieczorku, ze usuwanie zebow to u niego przyjemnosc to zastanawiam sie nad poczytalnoscia ludzi ktorzy wystawiaja takie opinie - bardzo ciekawe kto je napisal :)

Wizyta polegała na oględzinach trwających około 1 minuty. Koszt to prawie 200 zł. Zwykły żart. Plus sarkazm, arogancja i mega bezczelność.

Wielka szkoda, że przed wizytą u dr.Wieczorka nie zapoznałem się z opinią pacjenta piszącego poniżej. Wizyta przebiegała w niesympatycznej atmosferze. Oczekiwanej pomocy nie otrzymałem(borowanie zęba) zamiast tego dostałem polecenie żeby się umówić najpierw na usuwanie kamienia nazębnego(z jedynek a chorą miałem szóstkę) Po wszystkim Pan doktor zupełnie nie wiem po co, poczęstował mnie historią że on i tak swoje zarobi(sic!). 10min spotkanie z którego nic nie wyniosłem kosztowało mnie bagatela 100zł. Tak jak mój poprzednik odradzam komukolwiek wizyt u dr. Wieczorka

Lekarz zalozyl pochopnie wklad koronowy i koronę na zab leczony błędnie przez wlasną malzonke panią Wieczorek(duze przepchanie materialu poza wierzcholki 3 korzeni w obrebie kanalu zuchwowego). Pomimo pracy w Eurodentalu W-Wa, brak osprzetu i technicznej wiedzy lekarza do zdejmowania koron i wkladow koronowych. Wizyty trudne, lekarz nie rozumiejacy problematyki chorob serca wypadania zastawki mitralnej i niemoznosci do lezenia w pozycji z "glowa w dól" przez kilka godzin, miewa czasami napady agresji w stosunku do pacjentów jak rowniez i jego zona nie nalezy do osob uprzejmych. Dodatkowo marża za stosowane materialy tam jest rzedu od 200-300% +wartosci rynkowej. Pozostawienie pacjenta z problemem o pomimo legitymowania sie certyfikatami ISO 9001(ktore utracily waznosc w 2005) i rzekomego systemu jakosci zobowiazujacych do weryfikowania wlasnych prac. Odradzam komukolwiek wizyt u dr. Wieczorka w tej klinice, gdyz w rezultacie stracilem tam nie tylko i ząb ale i blisko 6000 PLN.