lek. dent. Jacek Wieczorek

Wielka szkoda, że przed wizytą u dr.Wieczorka nie zapoznałem się z opinią pacjenta piszącego poniżej. Wizyta przebiegała w niesympatycznej atmosferze. Oczekiwanej pomocy nie otrzymałem(borowanie zęba) zamiast tego dostałem polecenie żeby się umówić najpierw na usuwanie kamienia nazębnego(z jedynek a chorą miałem szóstkę) Po wszystkim Pan doktor zupełnie nie wiem po co, poczęstował mnie historią że on i tak swoje zarobi(sic!). 10min spotkanie z którego nic nie wyniosłem kosztowało mnie bagatela 100zł. Tak jak mój poprzednik odradzam komukolwiek wizyt u dr. Wieczorka

Lekarz zalozyl pochopnie wklad koronowy i koronę na zab leczony błędnie przez wlasną malzonke panią Wieczorek(duze przepchanie materialu poza wierzcholki 3 korzeni w obrebie kanalu zuchwowego). Pomimo pracy w Eurodentalu W-Wa, brak osprzetu i technicznej wiedzy lekarza do zdejmowania koron i wkladow koronowych. Wizyty trudne, lekarz nie rozumiejacy problematyki chorob serca wypadania zastawki mitralnej i niemoznosci do lezenia w pozycji z "glowa w dól" przez kilka godzin, miewa czasami napady agresji w stosunku do pacjentów jak rowniez i jego zona nie nalezy do osob uprzejmych. Dodatkowo marża za stosowane materialy tam jest rzedu od 200-300% +wartosci rynkowej. Pozostawienie pacjenta z problemem o pomimo legitymowania sie certyfikatami ISO 9001(ktore utracily waznosc w 2005) i rzekomego systemu jakosci zobowiazujacych do weryfikowania wlasnych prac. Odradzam komukolwiek wizyt u dr. Wieczorka w tej klinice, gdyz w rezultacie stracilem tam nie tylko i ząb ale i blisko 6000 PLN.