lekarz Jacek Wojciechowski

1,9
1,4
1,5
1,3

Lekarz!!!? to jakis psychiczny człowiek ..Po wejsciu do gabinetu i zapłaceniu wysokiej ceny ,zostałam potraktowana jak intruz,i baba z ciemnogrodu...Pierwszy raz w zyciu ktos zachowal sie w stosunku do mnie w ten sposob.Byłam tak zdenerwowana zachowaniem i durnymi pytaniami , że zrobilo mi sie słabo i zgłupiałam ..Brak zainteresowani,zbywanie mnie,i lekcewarzenie- ogólnie doprowadzila mnie do jednego wniosku ....MY PACJENCI NIE MOZEMY SOBIE POZWOLIC na TAKIE TRAKTOWANIE , ZA GRUBE PIENIADZE ...TO NASZE ZDROWIE I GODNOSC

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,to jest nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu.Mało tego,że spóżnił się piętnascie minut i nawet nie przeprosił,a był poprostu na kawie,bo z nia wyszedł z innego gabinetu,to po moim wejsciu i powiedzeniu dzień dobry ,nawet nie raczył sie odwrócić od komputera ,i przywitać się jak cywilizowany człowiek.Jest antypatyczny ,odpowiada półsłówkami,nie mówi co dalej robic z problemem.Odradzam wszystkim jak nie chcecie sie denerwować.Ja zapłaciłam 180zł,i bardzo tego żałuję,nie wiem tylko że Swesmed nie zrobi z nim porządku ,bo napewno niejednokrotnie były skargi.Taki człowiek nie powinien być lekarzem.

Podejście do pacjenta na poziomie. Wyjaśnia zawiłości badania i jest delikatny podczas czynności badawczych. Polecam z całą odpowiedzialnością tego lekarza.

Lekarz- tragedia- niemiły, opryskliwy, nie ma czasu dla pacjenta, a jego diagnoza nie znajduje poważania u innych specjalistów także szkoda czasu i pieniędzy!!!

Niesympatyczny i opryskliwy lekarz. Z niechęcią odpowiada na pytania. Jeżeli ktoś nie jest zmuszony i nie chce sobie psuć nastroju niech lepiej unika tego lekarza.