lekarz Jacek Wróblewski

Hepatolog

Bola mnie te niesprawiedliwe komentarze.Poznalam pana doktora w maju 2015 r,gdy cierpialam ogromny bol i wlasnie pan doktor bardzo mi pomogl a nie lekarz rodzinny,ktory mial problem z diagnozowaniem mojej choroby.Jestem osoba juz wiekowa i tak wspanialego,sympatycznego,milego i uczciwego lekarza nie spotkalam.Poniewaz zblizaja sie swieta Bozego Narodzenia Panie doktorze zycze zdrowia oraz samych radosnych dni wdzieczna pacjetka.

Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy na temat dr Wróblewskiego i nie zdziwiłbym się wcale jak pisała to jego "konkurencja" ze szpitala :) Jacek Wróblewski jest najwspanialszym lekarzem jakiego w życiu znałam!! Ciepły, miły,kompetentny, kochany...Umarłabym już dawno gdyby nie On. Leczę się już u Pana doktora bardzo długo i pewnie będę do końca życia (raczej mojego) i nigdy nie zamienię go na innego! :) Pozdrawiam ciepło Pana dr i wszystkich bezsensownych hejterów!

godny polecenia, konkretny, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, wszystko dokładnie wytłumaczy, moim zdaniem jest osobą kompetentną

Jest to lekarz którego NIE POLECAM dla niego ważny jest PESEL i KASA !!!!!!!!!!!!!!!! U jaśnie pana leżała moja córka chora na BORELIZĘ i inne choroby odkleszczowe mając wynik wysoko pozytywny zrobiony w tymże szpitalu leżąc na oddziale chirurgi szczękowej . Jaśnie pan zrobił ponowne wyniki gdy córka była po podaniu antybiotyku i leków przeciwbólowych a to świadczy o jego niewiedzy lub lekceważeniu pacjenta gdyż takie badanie nigdy nie będzie wiarygodne !!!!!!!!!!! a więc wypisał córkę ze szpitala i zalecił poszukiwanie przyczyn chorobowych na własną rękę :( PARODIA Gdy córka ...

Gdy córka zrobiła badania na własną rękę w Instytucie DNA w Poznaniu za grube pieniądze okazało się że ma cztery choroby odkleszczowe .... i jest bardzo poważnie chora a jasnowidz jaśnie pan Wróblewski ma się bardzo dobrze na posadzie opłacanej przez podatników i dalej diagnozuje według swojego widzimisię nie ponosząc konsekwencji swojego lekceważenia oraz narażenie na utratę zdrowia i zagrożenia życia żadnej konsekwencji .... LUDZIE OMIJAJCIE TEGO CZŁOWIEKA Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek.Mam wrażenie, że do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i po ludzku.Jak na lekarza bardzo sympatyczny i otwarty,a co najważniejsze bardzo dobry fachowiec.Jestem jego pacjentką już 8 rok,w tym 3 pobyty na oddziale i złego słowa nie powiem na pana Jacka, ani jako na lekarza, ani jako na człowieka.

wspanialy lekarz, bezinteresowny, posiada wiedzę jest dostępnydla kązdego pacjenta , choć przecież jest ordynatorem

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak dobrego specjalistę jakim jest Pan Doktor Jacek Wróblewski, jestem jego pacjentką odkąd dowiedziałam się o mojej chorobie, miałam również robioną biopsje przez Pana Doktora zrobił to wszystko tak fachowo, że o bólu naprawde nie było mowy, do tego jest bardzo sympatyczny, lubi pożartować. Cieszę się że trafiłam na lekarza dla którego pacjent jest najważniejszy, króry potrafi wesprzeć na duchu. Ja dziękuje panu Doktorowi za podejście do mnie w trakcie biopsji, a stres mie naprawde zjadał. Dziękuje bardzo Panie Doktorze.

Wizyta prywatna i pełen komfort,bo: spokój,kompetencja,cierpliwośc i dodatkowo dowcip. Wytłumaczył mi wszystko co chcialem; wypisał badanie konieczne do DOBREJ diagnozy i te diagnozę wystawił ku memu pełnemu zadowoleniu. I nie jestem jego znajomym zmuszonym do napisania dobrej opinii

Wspaniały lekarz,od wielu lat się u niego leczę i uważam, że jest to lekarz z powołania. Bardzo dużo działa w kierunku uzyskania nowych leków i możliwości wprowadzania pacjentów w nowe metody leczenia. Ponieważ jestem w takim programie i cztery razy w miesiącu spotykam się z jego pacjentami, mam możliwość porównania moich odczuć z odczuciami innych pacjentów, których leczy dr Wróblewski. Osobiście nie spotkałam jeszcze pacjenta/ki/, który wypowiedziałby się negatywnie. Wręcz przeciwnie, wiele osób wychwala go pod niebiosa, nie tylko jako lekarza, ale też jako wrażliwego i współczującego człowieka. Oby więcej takich lekarzy spotykać na swojej drodze.

zaczęłam leczyć się na wątrobę, bo mam z nią lekki problem a doktor okazał się bardzo miły,z poczuciem humoru:) szczery-wymagał ode mnie szczerych odpowiedzi i sam również był przy tym prawdziwy. Fachowo podszedł do sprawy. nie mam żadnych zastrzeżeń-polecam:) oby więcej takich lekarzy !

oby więcej takich lekarzy !