dr n. med. Jacek Zieliński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jest lekarzem dosyć drogim i nie zawsze skutecznym,jeśli chodzi o operacje ,które odbywają się w domu w warunkach trocę lepszych niż spartańskie.

Pan doktor jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Polecam.

Ewidentnie czeka na łapówkę !!! Bezradny ! Nie poświęca absolutnie czasu pacjentowi ! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!! Proszę, nie poddawać się zabiegom u tego pana ! Po prostu - łapówkarz. Niestety, to przykre że za pieniądze leczy ! Leczy dopiero wtedy !

wizyta jest dosyc droga, jestem przed zabiegiem chirurgicznym i nie wiem czy wykonać go prywatnie u tego lekarza czy w szpitalu za darmo. Jesli ktos może mi doradzić co mam wybrać ... nie znam innego lekarza, a czy ten jest dobry? czy zaufać? Czy szukać innego specjalisty?

bardzo dobry specjalista polecam bardzo pomogl miw wyleczeniu choroby ktorej inni tzw specjalisci nawet nie potrafili wykryc

Zdecydowanie odradzam!!! To co sie dzieje w gabinecie pana doktora Zielinskiego powinno byc zgloszone do izby lekarskiej. Zostalam operowana dwa lata temu, w doslownie polowych warunkach...jego sprzet jest jak za czasow PRL-u. A pan doktor w kazdym potencjalnym pacjecie widzi tylko i wylacznie zarobek. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor jest mistrzem nożyka i jest bardzo skupiony na pracy.

Pan doktor jest mistrzem nożyka i jest bardzo skupiony na pracy.