Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Onkolog Tczew

- 3 lekarzy
# 1

dr n. med. Jacek Zieliński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 14

Gabinet
gen. Sikorskiego 32
Tczew

Średnia ocen: 3,5/5

Dr Jacek Zieliński miał być ostatnią deską ratunku dla mojej mamy.
Po nieudanej operacji przepukliny szukaliśmy pomocy, a ta niestety tylko prywatnie. Pan dr Zieliński b. uprzejmy, niezwłocznie kazał zgłosić się mamie do Akademii w Gdańsku gdzie pracuje. W krótkim czasie operację przeprowadził osobiście. Wszystko miało być już dobrze, jednak okazało się, że po zabiegu zrobiła się torbiel, która cytuję p. dr "albo zniknie albo już zostanie", a i ...

Dr Jacek Zieliński miał być ostatnią deską ratunku dla mojej mamy.
Po nieudanej operacji przepukliny szukaliśmy pomocy, a ta niestety tylko prywatnie. Pan dr Zieliński b. uprzejmy, niezwłocznie kazał zgłosić się mamie do Akademii w Gdańsku gdzie pracuje. W krótkim czasie operację przeprowadził osobiście. Wszystko miało być już dobrze, jednak okazało się, że po zabiegu zrobiła się torbiel, która cytuję p. dr "albo zniknie albo już zostanie", a i dodam, że za tą super diagnozę kolejne 200 zł. Wcześniej oczywiście zmiana opatrunków, każda wizyta po 200 zł.
Nie wiedzieliśmy już co dalej robić, p. dr nie czuł się zobowiązany pomóc.
Mama umówiła się na badanie USG do innego lekarza, niestety nie było dobrych wieści, torbiel miała wymiary 9 na 14 cm. Jakby tego było mało pod guzem zrobiła się martwica, a z niej jedna wielka rana.
Mając w rękach opis USG postanowiłam zadzwonić do dr Zielińskiego i zapytać co mamy dalej robić. Pan dr stwierdził, że jak mama źle się czuje i jak ma taką potrzebę to może jechać do Akademii, a dalej lekarze zdecydują!!!
Ręce nam opadły, mama zapłakana i załamana, obolała i zniechęcona do kolejnych pobytów w szpitalu nie chciała słyszeć o lekarzach. Jednak zostawić tego tak nie można było i znaleźliśmy nr do dr Trochy. Kiedy zobaczył mamy brzuch złapał się za głowę i przeraził, następnego dnia leżała już na oddziale i dr osobiście wykonał operację.
Teraz mamy nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze.
Wiadome jest, że lekarz który pomoże w wyleczeniu jest najlepszym lekarzem, a ten, któremu nie uda się pomóc jest negatywnie oceniony. Ale przecież wiemy, że nie wszystko zawsze się udaje i nie zawsze jest kolorowo. Nie mieliśmy do dr Zielińskiego żadnych pretensji...chcieliśmy tylko fachowej pomocy i jakichś wskazówek co dalej robić i oczywiście nie za darmo. Do tej pory nie rozumiemy Jego zachowania, na początku miły i pomocny, później lekceważący i bezczelny.
Wydaje nam się, że lekarze powinni pomagać ale........po prostu brakuje słów :(


WięcejMniej
Opinia dodana przez: Wiola
# 2

lekarz Krzysztof Szyszko

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 0
+8 więcej

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 3

lekarz Tomasz Staniuk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 0
+2 więcej

Gabinet
Bałdowska 46a
Tczew

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Chirurdzy onkolodzy w mieście TczewCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat