lekarz Jacek Źrebiec

Przez cała ciążę byłam niby zadowolona z doktora Źrebca - bo nie chodziłam do żadnego innego ale jak zostałam potraktowana w czasie porodu to szkoda gadać jak bym była jakimś przedmiotem - po porodzie leżałam tydzień w szpitalu ani razu do mnie nie podszedł i nie porozmawiał wręcz mnie unikał

Będąc w sumie na wizytach u kilku lekarzy, pan dr Źrebiec jest dla mnie bezkonkurencyjny. Jest z pewnością osobą kompetentną, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej. W moim przypadku wzbudził 100% zaufanie od pierwszej wizyty. Nie podejmuje pochopnych decyzji, nie zniechęca, a wręcz przeciwnie. Pomaga podjąć decyzje, doradza a nie pozostawia pacjentkę samą sobie. Ja uważam, że wystarczająco wszystko tłumaczy, poza tym ważniejsze, żeby on wiedział co robi. Uważam, że opinie, które się tutaj pojawiły, że za mało tłumaczy i że nie poświęca zbyt wiele czasu są krzywdzące, ponieważ czasu poświęca zdecydowanie wystarczająco, a jak komuś za mało tłumaczy to wystarczy zadać dodatkowe pytania, a z pewnością odpowie. Podsumowując, uważam, że dr Jacek Źrebiec jest jednym z najlepszych lekarzy i z pewnością jest wart polecenia.

To prawda, ze trzeba się o wszystko wypytać Dr. Źrebca ale to chyba jest w naszym interesie, prawda? Odpowie na wszystkie pytania. Ja przy pierwszej wizycie byłam bardzo zdenerwowana, ale Jego podejscie do pacjenta jest Super :) Naprawdę polecam.

Moim zdaniem jedyny lekarz w jasielskim szpitalu godny polecenia:)

Moim zdaniem jedyny lekarz w jasielskim szpitalu godny polecenia:)

jest ok ale nie polecam pacjętów traktuje przedmiotowo i zamało czasu poświęca

jest ok ale nie polecam pacjętów traktuje przedmiotowo i zamało czasu poświęca

Jako jedyny lekarz z 10 w szpitalu rozpoznal moja chorobe i przeprowadzil swietnie operacje, jest bardzo trskliwym lekarzem i nie wydaje opini pochopnie

Jest moim lekarzem od 11 lat,prowadził moją ciąże.Jest to lekarz godny zaufania.

Zalecenia po pobycie w szpitalu - kontakt z położną !!!

Zalecenia po pobycie w szpitalu - kontakt z położną !!!

zdecydowanie polecam-jestem pacjentką od kilku lat, byłam już u kilku lekarzy ale ten lekarz jest najlepszy w okolicy. Miły uprzejmy delikatny i konkretny