lekarz Jadwiga Czarnota

Lekarz rodzinny

Doskonały specjalista, świetny diagnosta. Pacjent czuje się bezpiecznie, gdy jest leczony przez panią Doktor. Polecam wybór tego lekarza!!!!

Jestem jej wieloletnia pacjentką jak i cała moja rodzina. Wszyscy mamy ogromne zaufanie i wdzięczność dla Pani doktor. To niezwykły lekarz i nadzwyczajny człowiek. Jest bardzo skrupulatna, dokładna i ma intuicję, co jest bardzo ważne podczas diagnozowania. Cenię ją za stosunek do ludzi strszych.

Lekarz zdecydowanie mało kompetentny.Naciąga na wizyty w prywantym gabinecie.

Lekarz zdecydowanie mało kompetentny.Naciąga na wizyty w prywantym gabinecie.

Polecam, ze względu na prawidłowe i poważne traktowanie chorego jako człowieka , a nie tylko pacjenta.

Słów brak, lekarz jak członek rodziny zawsze pomoże.

Słów brak, lekarz jak członek rodziny zawsze pomoże.

Bardzo miła Pani doktor, rozchwytywana przez pacjentów. Mimo telefonów które dzwoniły w trakcie wizyty poświęciła wiele czasu na rozmowę, dokładne badanie lekarskie. Byłam świadkiem jak innej pacjentce dała darmowe próbki leków (nie trzymała ich dla siebie). Przyjmuje każdego pacjenta bardzo serdecznie. Bywa zasadnicza i konkretna, lecz jeśli trzeba wysłucha prywatnych skarg, ma po prostu dobre podejście do pacjenta. Czasem trudno się do niej zapisać bo ma zawsze tłumy w poczekalni, ale ja wolę czekać i oddać swoje zdrowie w ręce specjalisty. Z tego co wiem Pani dr Czrnota ma już dwie specjalizacje- z interny i z med. rodzinnej. Polecam.