dr n. med. Jadwiga Kroczyńska-Bednarek

Pulmonolog

Pani Jadwiga i jej podejscie do pacjenta bardzo przypadlo mi do gustu. Opinie w internecie naklonily mnie do umowienia sie na wizyte, zatem teraz zdecydowanie moge potwierdzic pozytywne glosy na tego pulmonologa. Uprzejma, nie owija w bawelne i bardzo dobrze traktuje pacjenta. Polecam!

Świetny pulmonolog! Miałam niemałe problemy z płucami, a Pani doktor poradziła sobie z nimi naprawdę sprawnie, jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam!

Potwierdzam opinie poprzednich komentarzy, bardzo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam.

Naprawdę świetny lekarz, kompetentny z dobry podejściem do pacjenta i szeroką wiedzą. Śmiało mogę polecić każdemu!

Pani Doktor leczy moją mamę i uważam, że jest to prawdziwy lekarz z powołania. Jest bardzo miłą osobą zainteresowana tym co mówi pacjent i jego potrzebami. Dodatkowo umie doradzić i zlecić odpowiednie badania, aby w sposób odpowiedni zdjagnozować chorobe i rozpocząć skuteczne leczenie.

Bardzo miła Pani Doktor, podczas wizyty wszystko mi wyjaśniła, skierowała na dodatkowe badania i podjęła dalsze skuteczne leczenie. Pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania,sympatyczna i miła dla pacjentów i dodatkowo z ogromną wiedzą. Wszystkim gorąco polecam.

Jest osobą miłą i przyjaźnie nastawioną do pacjęta kompetentna,chętnie polecę znajomym tego lekarza

Konsultacja u Dr trwała ponad godzine, Pani dr wytłumaczyła mi objawy choroby oraz sposób leczenia. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjasnej atmosferze.