lekarz Jadwiga Piasecka

Psychiatra

Bardzo empatyczny i profesjonalny lekarz. Zaproponowane leczenie bardzo skuteczne. Zawsze wysłucha i dobrze doradzi. Dziękuję.

Pani doktor jest bardzo miła, wysłuchuje ile trzeba, ale leczenie tzw. depresji polega u niej na łykaniu SSRI lub innych tabletek, które w ogóle nie rozwiązują problemów, które leżą u podstaw schorzenia, tylko dodają całą paletę skutków ubocznych. Gdy jej powiedziałem na wizycie pożegnalnej, że nie widzę sensu takiego leczenia - dostałem mało uprzejmą odpowiedź, że "zobaczę, że jeszcze do niej wrócę". Depresja to jest bardzo szerokie schorzenie, na które klasyczni lekarze potrafią tylko zapisać farmakologię. Trzeba trafić do lekarza holistycznego, żeby zrozumieć, że droga wyjścia często może nie być ...

Depresja to jest bardzo szerokie schorzenie, na które klasyczni lekarze potrafią tylko zapisać farmakologię. Trzeba trafić do lekarza holistycznego, żeby zrozumieć, że droga wyjścia często może nie być taka łatwa: zmiana stylu życia, diety, ograniczenie stresorów, sport lub dużo ruchu fiz., słońce, ćwiczenia oddechowe np. Wima Hofa, witaminy m.in. ADEK, B12, C, suplementy m.in. magnez, selen, cynk, medytacja, tłuste życie kropka pl.
Mnie z dna, które kiedyś zaliczyłem wyciągnął protokół Paula Stamets-a, ale jest dobre tylko na chwilę - na wyjście z najgłębszego doła - to nie rozwiązuje podstaw schorzenia, potem trzeba uskuteczniać wyżej opisane akcje, aktualnie próbuję metod naturopatycznych, żeby próbować w pełni wrócić do siebie.

Stanowczo nie polecam tej osoby jako lekarza! Pierwsza wizyta trwała ok.15 minut, lekarka nie przeprowadziła dokładnego wywiadu! Jest osobą niesympatyczną robiącą wrażenie pracy na akord! Tragedia, szkoda pieniędzy i czasu!

Niestety nie polecam Pani dr Piaseckiej jako dobrego psychiatry,byłam na pierwszej wizycie która trwała niespełna 10 minut.Pani doktor nie przeprowadza wywiadu z pacjentem,nie szuka przyczyn choroby niestety nie ma na to czasu gdyż priorytetem dla Pani doktor jest przyjecie jak nawiekszej liczby pacjentow.

Nie polecam tego psychiatry. Pani Dr nie słuchała mnie jako pacjeta i moich uwag dotyczących skutków ubocznych jakich doświadczałam biorąc tabletki jakie mi zapisała. Tabletki, które sprawiały, ze czułam sie o wiele gorzej i brałam na skraju samobójstwa. Konsultacja trwa mniej niż 5 minut... Chcesz sie wyleczyć z depresji - trzymaj sie z daleka od Pani Dr Piaseckiej!

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Przyjemnie jest chodzić do gabinetu. Nie krzyczy, nie krytykuj, wysłuchuje pacjenta i nie przerywa. Pierwszy raz prowadzi wywiad wstępny a to bardzo ważne, niektórzy lekarze o tym zapominają. Słucha pacjenta, idzie nawet na kompromis co do leku a to baaaaardzo duży plus nie jest lekarzem który uważa że wie wszystko lepiej od innych. Widać że posiada wiedzę medyczną. Dba o pacjenta o to żeby leki nie przymulały, tylko żeby pacjent był aktywny. Wizyty trwają różnie ale istnieje możliwość porozmawiania z Panią doktor ok. 20 minut. Jedyny minus to cena dość droga. Lekarz godny polecenia warto powierzyć mu swoje zdrowie.

Jak dla mnie kompetentna i sympatyczna. Godna polecenia. Mi pomogły lekarstwa przez Panią doktor przypisane.

Stanowczo nie polecam nikomu tej pani, której tylko i wyłącznie zależy na kasie, całkowicie się nie zna na swojej robocie i testuje leki rózne syfy na pacjentach, egoistka.

Cena wizyty zbyt wygórowana ale lekarz godny polecenia :))

Cena wizyty zbyt wygórowana ale lekarz godny polecenia :))

Ludzie uważajcie na tego lekarza, jest niesympatyczna niekompetentna i do tego uczy się na pacjentach - testujena nich lekarstwa. Szczerze nie polecam.