lekarz Jadwiga Piasecka

3,1
3,2
3,7
3,1

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Przyjemnie jest chodzić do gabinetu. Nie krzyczy, nie krytykuj, wysłuchuje pacjenta i nie przerywa. Pierwszy raz prowadzi wywiad wstępny a to bardzo ważne, niektórzy lekarze o tym zapominają. Słucha pacjenta, idzie nawet na kompromis co do leku a to baaaaardzo duży plus nie jest lekarzem który uważa że wie wszystko lepiej od innych. Widać że posiada wiedzę medyczną. Dba o pacjenta o to żeby leki nie przymulały, tylko żeby pacjent był aktywny. Wizyty trwają różnie ale istnieje możliwość porozmawiania z Panią doktor ok. 20 minut. Jedyny minus to cena dość droga. Lekarz godny polecenia warto powierzyć mu swoje zdrowie.

Nie polecam tego psychiatry. Pani Dr nie słuchała mnie jako pacjeta i moich uwag dotyczących skutków ubocznych jakich doświadczałam biorąc tabletki jakie mi zapisała. Tabletki, które sprawiały, ze czułam sie o wiele gorzej i brałam na skraju samobójstwa. Konsultacja trwa mniej niż 5 minut... Chcesz sie wyleczyć z depresji - trzymaj sie z daleka od Pani Dr Piaseckiej!

Jak dla mnie kompetentna i sympatyczna. Godna polecenia. Mi pomogły lekarstwa przez Panią doktor przypisane.

Niestety nie polecam Pani dr Piaseckiej jako dobrego psychiatry,byłam na pierwszej wizycie która trwała niespełna 10 minut.Pani doktor nie przeprowadza wywiadu z pacjentem,nie szuka przyczyn choroby niestety nie ma na to czasu gdyż priorytetem dla Pani doktor jest przyjecie jak nawiekszej liczby pacjentow.

Stanowczo nie polecam tej osoby jako lekarza! Pierwsza wizyta trwała ok.15 minut, lekarka nie przeprowadziła dokładnego wywiadu! Jest osobą niesympatyczną robiącą wrażenie pracy na akord! Tragedia, szkoda pieniędzy i czasu!

Cena wizyty zbyt wygórowana ale lekarz godny polecenia :))

Cena wizyty zbyt wygórowana ale lekarz godny polecenia :))

wspaniała, dobra, wyleczyła mnie. a lekarze z nowego sącza leczyli mnie z depresji przez 20 lat i nic.

wspaniała, dobra, wyleczyła mnie.
a lekarze z nowego sącza leczyli mnie z depresji przez 20 lat
i nic.

polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Kompetentna,wytłumaczy, po prostu pomoże.

Wspaniała Pani doktor. Pomogła mi wyjść z naprawdę ciężkiej choroby. Dziękuję z całego serca i szczerze Ci ją polecam.

Stanowczo nie polecam nikomu tej pani, której tylko i wyłącznie zależy na kasie, całkowicie się nie zna na swojej robocie i testuje leki rózne syfy na pacjentach, egoistka.