Filtruj terminy

Psychiatra Nowy Sącz

lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Byłam u niego dawno temu na Mostowej. Jak przebiegała wizyta? jakoś tak,że próbował mnie zmusić o ile dobrze pamiętam do wizyty u pani psycholog , ja nurty wszystkich psychoterapii znam bardzo dobrze i miałam częściowo przerobione i nie chciałam się zgodzić, skończyło się na tym, że nie dogadaliśmy się, ja nie ustąpiłam, on też nie i trzasnęłam drzwiami.
Jakim prawem mnie zmuszał do wizyty u p. psycholog????? do tej ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jadwiga Piasecka

Nowy Sącz

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Przyjemnie jest chodzić do gabinetu. Nie krzyczy, nie krytykuj, wysłuchuje pacjenta i nie przerywa. Pierwszy raz prowadzi wywiad wstępny a to bardzo ważne, niektórzy lekarze o tym zapominają. Słucha pacjenta, idzie nawet na kompromis co do leku a to baaaaardzo duży plus nie jest lekarzem który uważa że wie wszystko lepiej od innych. Widać że posiada wiedzę medyczną. Dba o pacjenta o to ...

lekarz Danuta Molenda

Jagiellońska 44
33-330 Nowy Sącz

Wspaniały człowiek i fachowiec. Patrzący na pacjenta w całości {dokładny wywiad o stanie zdrowia}. Miła, sympatyczna, ciepła, mająca czas, dokładna w doborze leków.

lekarz Paweł Sowa

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Długosza 22
Nowy Sącz

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Krk

lekarz Anna Sapała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Batorego" w Nowym Sączu
ulica Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam! Pani doktor poświęca czas i słucha pacjeta. Jest konkretna i ma świetne podejście. Jest wyrozumiała. Totalne przeciwieństwo do Pani Dr J. Piaseckiej- trzymajcie sie z dala od Piaseckiej jeśli chcecie sie wyleczyć z depresji!
Opinia dodana przez: Anonim żeński

dr n. med. Jerzy Brunowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Jerzy BRUNOWSKI
Lwowska 35/4
Nowy Sącz

Serdecznie polecam. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować, mam dobrze ustawione leki,przesypiam noce.

lekarz Artur Januś

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Wyjątkowy lekarz, empatyczny, ciepły, rozumiejący. Wizyty w przyjaznej atmosferze, jednocześnie starannie dobiera leki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Sałapa

Górki Zawadzkie 9
33-300 Nowy Sącz

Nie tylko wspaniały lekarz ale i wspaniały człowiek kompetentny, pełen zrozumienia, poświęcający pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi, a przy tym niebywale uprzejmy i ciepły. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Aleksander Guzik

ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego 10/3
33-300 Nowy Sącz

Z przykrością muszę stwierdzić, że dla niektórych tytuł lekarza to przepustka do lekceważenia, zuchwałości i arogancji w stosunku do innych. Moim zdaniem pan Guzik nie jest dobrym specjalistą, nie ma odpowiedniego podejścia ani do pacjentów ani do rodziny chorych. W rozmowie z bliskimi pacjenta wykazuje całkowity brak kultury i szacunku nawet do osób starszych. Uważam, że jego metody leczenia jeśli można je tak nazwać są wątpliwie skuteczne czy chociaż pożyteczne. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Niezgoda