lekarz Oskar Gajecki

3,6
3,7
3,5
3,5

Byłam u niego dawno temu na Mostowej. Jak przebiegała wizyta? jakoś tak,że próbował mnie zmusić o ile dobrze pamiętam do wizyty u pani psycholog , ja nurty wszystkich psychoterapii znam bardzo dobrze i miałam częściowo przerobione i nie chciałam się zgodzić, skończyło się na tym, że nie dogadaliśmy się, ja nie ustąpiłam, on też nie i trzasnęłam drzwiami. Jakim prawem mnie zmuszał do wizyty u p. psycholog????? do tej pory nie wiem!!!!!! Nie chodzi o to, żebym była przeciwnikiem psychoterapii, bo byłam w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzono psychoterapię ...

Nie chodzi o to, żebym była przeciwnikiem psychoterapii, bo byłam w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzono psychoterapię na wysokim poziomie przez CERTYFIKOWANYCH TERAPEUTÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO. NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA O NICH POWIEDZIEĆ I POPIERAM PSYCHOTERAPIĘ, ale żeby leczenie u psychiatry on warunkował leczeniem u psychologa (zresztą bez certyfikatu PTP!!) to mi się w głowie nie mieści do dzisiaj!!!!!! dziwię sie, że i tak go łagodnie potraktowałam i nie złożyłam skargi, może chciał dobrze? ale ja nurt poznawczo-behawioralny przerabiałam z certyfikowaną terapeutką w Krakowie i było ok na objawy, ale to i tak było za mało.Pomogła terapia psychodynamiczna, relaksacja, leki. Zresztą sama racjonalizacja myśli natrętnych mnie nie pomogłaajeszcze dodatkowo pogłębiała objawy i dopiero certyfikowana psychoterapeutka CBT z Krakowa porządne techniki i strategie mi poleciała,moje zdanie jest takie: popieram CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW RÓŻNYCH NURTÓW!!!! oraz że nie trzeba uszczęśliwiać pacjenta na siłę skoro pacjent po wielu latach terapii może już mieć rozleglejszą wiedzą na temat leczenia nn i po co go zmuszać do wizyty u mniej wykształconych osób w porównaniu z CERTYFIKOWANYMI TERAPETAMI Z WIEDZĄ NAPRAWDĘ ROZLEGŁĄ, ODROBINĘ POKORY POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

- Czy spełnił moje oczekiwania? TAK! Najlepszym dowodem na to jest fakt, że mnie wyleczył, przy czym do niedawna byłam pewna, że to nigdy nie nastąpi. - Czy jest kompetentny? TAK! Wiem coś na ten temat bo leczyłam się wcześniej u innych specjalistów z tej branży i nikt wcześniej nie udzielił mi tak szczegółowych informacji na temat choroby i możliwych sposobów leczenia. - Czy jest uprzejmy? W rękę wprawdzie nie całuje, ale poza tym zdecydowanie tak ;) - Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? TAK! Wizyta przebiega w taki sposób, ...

- Czy spełnił moje oczekiwania?

- Czy jest kompetentny?

- Czy jest uprzejmy?
W rękę wprawdzie nie całuje, ale poza tym zdecydowanie tak ;)

- Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?
TAK! Wizyta przebiega w taki sposób, że zawsze jest czas na to by opowiedzieć o swoich dolegliwościach, problemach, zadać pytania i usłyszeć wyczerpujące odpowiedzi.

- Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia?
TAK! Opowiada o chorobie, o lekach przystępnym językiem, obiektywnie. Zgodnie z zasadą, że najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Jednocześnie daje nadzieję, że może być lepiej. Oczywiście nie obiecuje cudów, ale pomaga uwierzyć „że to wszystko ma jakiś sens”.

- Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego? Czy lekarz patrzy na problem zdrowotny w szerszym kontekście?
TAK! Dla mnie było dużym zaskoczeniem to, że Pan Doktor porusza kwestie które nie są bezpośrednio związane z chorobą. To pozwala zdać sobie sprawę, że wszystkie objawy są ze sobą powiązane oraz, że do odzyskania zdrowia niezbędna jest równowaga.

- Czy wzbudza zaufanie?
TAK! U lekarza psychiatry jest to szczególnie ważne, bo nie da się przecież o swoich problemach, lękach opowiadać osobie, której nie potrafimy zaufać.

Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?
Z najczystszym sumieniem.

PS: Krawacik, garniturek – a co w tym złego? A dresik byłby lepszy?
PS2: Jak ktoś o kiepskim mniemaniu o sobie, kto nie wierzy w siebie ma przekonać np. osobę z depresją, że jest coś warta i ma po co żyć?

poszłam z malutkim problemem do Pana Doktora, a niestety wyszłam z wielkim... Razem z Panią psycholog może i chcieli mi pomóc wyleczyć "objawy" choroby, niestety jednak nie starali się poznać mnie do końca. Dużo w tym i moja wina, bo za wszelką cenę chciałam po jakimś czasie znaleźć się w szpitalu i oderwać od problemów, odpocząć psychicznie, może wzbudzić zainteresowanie rodziców, może uciec od problemów... Niestety, pamiętam słowa : "ze zwykłą nerwicą nie przyjmują do szpitala..." Nie wiem, co mi wtedy strzeliło do głowy, by samej sobie zaszkodzić i nawymyślać przed lekarzami różne głupie rzeczy, by uznali mnie za "bardziej chorą".. Kłamstwo za kłamstwem, jakieś wyczytane dowody rzekomej choroby, pamiętnik i niestety dopięłam swego.. A jak już tkwiłam w tym :( bagnie, to trudniej było się z niego wydostać... Nie wiem, co mi to dało, skrzywdziłam się jeszcze bardziej i skrzywdziłam bliskich, niechcący zakpiłam z lekarzy.. Szkoda, że kłamałam, szkoda, że Pan Doktor i Psycholog nie zauważyli,że kłamię... Może inaczej by się wtedy poukładało to wszystko... To największy błąd młodości... Dziękuję rodzinie, bo pomogli mi się podnieść, dziękuję Bogu, za to, że żyję, za to, że mam "tylko" nerwicę lękową(a nie straszną chorobę, którą chciałam wszystkim wmówić). Dziś, jako dorosła i szczęśliwa osoba staram się być dobrym człowiekiem... Wiele żałuję, ale nie da się cofnąć czasu. Jedyne, co jeszcze mi się nie podobało, to to, ile młodych osób w szpitalach mówiło mi, że udaje choroby psychiczne, by mieć rentę. Proszę lekarzy- zanim wystawicie jakąkolwiek diagnozę, poznajcie lepiej pacjentów... Poświęćcie im więcej uwagi, pomóżcie się im otworzyć do końca. Pomijając to wszystko, uważam, że jest dobrym lekarzem...

Lekarz pierwsza klasa. Kompetentny, bystry, wrażliwy, SENSOWNY. Lokalizuje problem i skupia się na jego rozwiązywaniu. Polecam z całego serca . Nie wstydźcie się wizyty u psychiatry. Chodzi nas tam więcej niż wam się, wydaje. Pan Doktor rzeczowy i skuteczny.

Na takie podejście brak mi słów... Nie poszło za dobrze... Leczenie przyniosło odwrotny skutek do zamierzonego :(

Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.Z całą jednak pewnoscią sądze że doktor Gajecki jest bardzo dobrym lekarzem.Pacjętka nad którą inni specjalisci rozkładali ręce i nie wiedzieli jaka jest przyczyna jej stanu po paru wizytach u doktora Gajeckiego staneła na nogi. Nie były potrzrebne przeswietlenia , szereg badan i ciągłe wizyty u róznych lekarzy.Opieka jaką otoczył moją siostrą kiedy jej mąz był w szpitalu i kiedy zmarł pomogła jej to wszystko przetrwac i pogodzic się z losem.Który lekarz zadzwoni do pacjeta i zapyta ; Jak sie pani czuje?:Jesli w srodowisku lekarzy byłyby przyznawane nagrody to Doktor Gajecki powinien dostac OSKARA.

Na jednej wizycie wystawił mi dwie różne diagnozy, jedną ustnie a inną wpisał na zaświadczeniu. Ponadto tak mnie zdołował na wizycie, że miałam mysli samobojcze. Zdecydowanie nie polecam.

miałam dep.po porodowa byłam u P.M.Dzyzgi która nagadała mi jeszcze więcej ze myślałam że się zabije ...poszłam do niej prywatnie ona porozmawia i pieniądze weżnie koniec.poleciła mi P.Oskara poszłam do niego dał mi leki po których straciłam przytomność (za leki zapłaciłam 120 P.Oskar 270 zł) poszłam do niej była tylko rozmowa i kolejne pieniądze .Poleciła mi do niego isć poszłam jeszcze raz ...kolejne leki ,nie uprzejmy ,pijacy kawę ,pan w garniturku i wogule nie słuchał problemów wziął za wizytę 280 zł.szczerze nikomu nie polecam P.M.Dzyzgi albo P.Oskara strata czasu i pieniędzy .Tylko bóg i modlitwa mi pomogła nie oni byłam na pielgrzymce i dziękuje Bogu za to ze jakość dzięki niemu tylko wyszłam z tej depresji.Przyjaciel zawsze przyjaciela poleci .Jeśli ktoś jest w jakiejś depresji proszę módlcie się oni tylko pieniądze wezmą i nic po za tym .

Przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki pomocy medycznej jakiej Pan Doktor udziela mojemu synowi choremu na schizofrenię zarówno On jak i moja rodzina mamy poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że możemy liczyć na dobrą diagnozę, dobór leków, poradę i ciągle mieć nadzieję, że pomimo tej strasznej choroby można żyć normalnie.

Pan dr Gajecki jest lekarzem bardzo kompetentnym , polecam go bardzo ,ponieważ ma profesjonalne podejście do pacjenta . Leczę się u niego kilka lat ,jestem bardzo zadowolona z jego porad lekarskich ,sposobu leczenia.Gdyby każdy lekarz przyjmował w taki sposób jak dr Gajecki , to pacjenci czuli by się dużo lepiej .