lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz,chcacy naprawde pomoc pacjentowi jest prawie na kazde zawolanie jak trzeba.

Polecam wszystkim za właściwe podejście do problemu i nie traktowanie przedmiotowo pacjenta i nie wygórowane ceny wizyty

Zdecydowanie polecam tego kompetentnego lekarza.

Zdecydowanie polecam tego kompetentnego lekarza.

- Czy spełnił moje oczekiwania? TAK! Najlepszym dowodem na to jest fakt, że mnie wyleczył, przy czym do niedawna byłam pewna, że to nigdy nie nastąpi. - Czy jest kompetentny? TAK! Wiem coś na ten temat bo leczyłam się wcześniej u innych specjalistów z tej branży i nikt wcześniej nie udzielił mi tak szczegółowych informacji na temat choroby i możliwych sposobów leczenia. - Czy jest uprzejmy? W rękę wprawdzie nie całuje, ale poza tym zdecydowanie tak ;) - Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? TAK! Wizyta przebiega w taki sposób, ...

- Czy spełnił moje oczekiwania?

- Czy jest kompetentny?

- Czy jest uprzejmy?
W rękę wprawdzie nie całuje, ale poza tym zdecydowanie tak ;)

- Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?
TAK! Wizyta przebiega w taki sposób, że zawsze jest czas na to by opowiedzieć o swoich dolegliwościach, problemach, zadać pytania i usłyszeć wyczerpujące odpowiedzi.

- Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia?
TAK! Opowiada o chorobie, o lekach przystępnym językiem, obiektywnie. Zgodnie z zasadą, że najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Jednocześnie daje nadzieję, że może być lepiej. Oczywiście nie obiecuje cudów, ale pomaga uwierzyć „że to wszystko ma jakiś sens”.

- Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego? Czy lekarz patrzy na problem zdrowotny w szerszym kontekście?
TAK! Dla mnie było dużym zaskoczeniem to, że Pan Doktor porusza kwestie które nie są bezpośrednio związane z chorobą. To pozwala zdać sobie sprawę, że wszystkie objawy są ze sobą powiązane oraz, że do odzyskania zdrowia niezbędna jest równowaga.

- Czy wzbudza zaufanie?
TAK! U lekarza psychiatry jest to szczególnie ważne, bo nie da się przecież o swoich problemach, lękach opowiadać osobie, której nie potrafimy zaufać.

Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?
Z najczystszym sumieniem.

PS: Krawacik, garniturek – a co w tym złego? A dresik byłby lepszy?
PS2: Jak ktoś o kiepskim mniemaniu o sobie, kto nie wierzy w siebie ma przekonać np. osobę z depresją, że jest coś warta i ma po co żyć?

psychiatra z przypadku, zupełnie nie czuje psychiatrii , krawiacik, garniturek i dobre mniemanie o sobie

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić doktora Gajeckiego innym. Przede wszystkim jest tylko człowiekiem a w następnej kolejności lekarzem. Człowiekiem dającym nadzieje i wiarę. Chętnie pomaga innym próbując wczuć się w sytuację chorego. Jet miły i wcale nie dlatego że przyjmuje prywatnie.

nie rozmie problemu chorego i ogólnie niezbyt podchodzi do tego

nie rozmie problemu chorego i ogólnie niezbyt podchodzi do tego

polecam!!!jak dla mnie bez zarzutu. Miło, budująco, bez ściemniania, nie dźga lekami nadaremno :)

Doktor Oskar Gajecki towarzyszy mi w drodze do odzyskania równowagi psychicznej i wykazuje się ogromną wrażliwością, cierpliwością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki czemu odnalazłam drogę powrotu do siebie... i motywację do pracy nad sobą. Na wizycie nie odczuwam że nie ma czasu,wprost przeciwnie -można się wygadac do woli. Polecam z pełnym przekonaniem.

Polecam z pełnym przekonaniem.

Ma bardzo duże doświadczenie i odpowiednie podstawy medyczne. Nie stawia zbyt pochopnie rozpoznań (opiera je na bardzo dokładnym badaniu, wywiadzie od chorego, badaniach dodatkowych), nie przepisuje bezpodstawnie leków, stara się przekazać cierpiącemu nadzieję. Polecam go wszystkim - warto