lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

3,6
3,5
3,5

Pan dr Gajecki jest lekarzem bardzo kompetentnym , polecam go bardzo ,ponieważ ma profesjonalne podejście do pacjenta . Leczę się u niego kilka lat ,jestem bardzo zadowolona z jego porad lekarskich ,sposobu leczenia.Gdyby każdy lekarz przyjmował w taki sposób jak dr Gajecki , to pacjenci czuli by się dużo lepiej .

witam,z czystym sumieniem polecam pana doktora,kultura osobista na najwyższym poziomie,kompetencja ogromna wiedza indywidualne podejscie do pacjenta a przy tym wyczerpujące odpowiedzi na pytania juz wiem ze to lekarz którego szukałam od paru lat polecam

jest świetny, dużo czasu poświęca na zdiagnozowanie problemu, a później go nieustannie monitoruje. Poświęca czas pacjętowi, nalega na precyzyjne określenie się jeżeli chodzi o odczucia chorego.

Doktor Oskar Gajecki towarzyszy mi w drodze do odzyskania równowagi psychicznej i wykazuje się ogromną wrażliwością, cierpliwością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki czemu odnalazłam drogę powrotu do siebie... i motywację do pracy nad sobą. Na wizycie nie odczuwam że nie ma czasu,wprost przeciwnie -można się wygadac do woli. Polecam z pełnym przekonaniem.

Polecam z pełnym przekonaniem.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić doktora Gajeckiego innym. Przede wszystkim jest tylko człowiekiem a w następnej kolejności lekarzem. Człowiekiem dającym nadzieje i wiarę. Chętnie pomaga innym próbując wczuć się w sytuację chorego. Jet miły i wcale nie dlatego że przyjmuje prywatnie.

Lekarz ktory wie jak pomoc pacjentowi.Na pewno z "czystym sumieniem" polece kazdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry lub psychologa. Szczery ujmujacy usmiech.

Bardzo dobry lekarz,chcacy naprawde pomoc pacjentowi jest prawie na kazde zawolanie jak trzeba.

Ma bardzo duże doświadczenie i odpowiednie podstawy medyczne. Nie stawia zbyt pochopnie rozpoznań (opiera je na bardzo dokładnym badaniu, wywiadzie od chorego, badaniach dodatkowych), nie przepisuje bezpodstawnie leków, stara się przekazać cierpiącemu nadzieję. Polecam go wszystkim - warto

Polecam wszystkim za właściwe podejście do problemu i nie traktowanie przedmiotowo pacjenta i nie wygórowane ceny wizyty

polecam!!!jak dla mnie bez zarzutu. Miło, budująco, bez ściemniania, nie dźga lekami nadaremno :)