lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

Pan dr Gajecki jest lekarzem bardzo kompetentnym , polecam go bardzo ,ponieważ ma profesjonalne podejście do pacjenta . Leczę się u niego kilka lat ,jestem bardzo zadowolona z jego porad lekarskich ,sposobu leczenia.Gdyby każdy lekarz przyjmował w taki sposób jak dr Gajecki , to pacjenci czuli by się dużo lepiej .

poszłam z malutkim problemem do Pana Doktora, a niestety wyszłam z wielkim... Razem z Panią psycholog może i chcieli mi pomóc wyleczyć "objawy" choroby, niestety jednak nie starali się poznać mnie do końca. Dużo w tym i moja wina, bo za wszelką cenę chciałam po jakimś czasie znaleźć się w szpitalu i oderwać od problemów, odpocząć psychicznie, może wzbudzić zainteresowanie rodziców, może uciec od problemów... Niestety, pamiętam słowa : "ze zwykłą nerwicą nie przyjmują do szpitala..." Nie wiem, co mi wtedy strzeliło do głowy, by samej sobie zaszkodzić i nawymyślać przed lekarzami różne głupie rzeczy, by uznali mnie za "bardziej chorą".. Kłamstwo za kłamstwem, jakieś wyczytane dowody rzekomej choroby, pamiętnik i niestety dopięłam swego.. A jak już tkwiłam w tym :( bagnie, to trudniej było się z niego wydostać... Nie wiem, co mi to dało, skrzywdziłam się jeszcze bardziej i skrzywdziłam bliskich, niechcący zakpiłam z lekarzy.. Szkoda, że kłamałam, szkoda, że Pan Doktor i Psycholog nie zauważyli,że kłamię... Może inaczej by się wtedy poukładało to wszystko... To największy błąd młodości... Dziękuję rodzinie, bo pomogli mi się podnieść, dziękuję Bogu, za to, że żyję, za to, że mam "tylko" nerwicę lękową(a nie straszną chorobę, którą chciałam wszystkim wmówić). Dziś, jako dorosła i szczęśliwa osoba staram się być dobrym człowiekiem... Wiele żałuję, ale nie da się cofnąć czasu. Jedyne, co jeszcze mi się nie podobało, to to, ile młodych osób w szpitalach mówiło mi, że udaje choroby psychiczne, by mieć rentę. Proszę lekarzy- zanim wystawicie jakąkolwiek diagnozę, poznajcie lepiej pacjentów... Poświęćcie im więcej uwagi, pomóżcie się im otworzyć do końca. Pomijając to wszystko, uważam, że jest dobrym lekarzem...

Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.Z całą jednak pewnoscią sądze że doktor Gajecki jest bardzo dobrym lekarzem.Pacjętka nad którą inni specjalisci rozkładali ręce i nie wiedzieli jaka jest przyczyna jej stanu po paru wizytach u doktora Gajeckiego staneła na nogi. Nie były potrzrebne przeswietlenia , szereg badan i ciągłe wizyty u róznych lekarzy.Opieka jaką otoczył moją siostrą kiedy jej mąz był w szpitalu i kiedy zmarł pomogła jej to wszystko przetrwac i pogodzic się z losem.Który lekarz zadzwoni do pacjeta i zapyta ; Jak sie pani czuje?:Jesli w srodowisku lekarzy byłyby przyznawane nagrody to Doktor Gajecki powinien dostac OSKARA.

miałam dep.po porodowa byłam u P.M.Dzyzgi która nagadała mi jeszcze więcej ze myślałam że się zabije ...poszłam do niej prywatnie ona porozmawia i pieniądze weżnie koniec.poleciła mi P.Oskara poszłam do niego dał mi leki po których straciłam przytomność (za leki zapłaciłam 120 P.Oskar 270 zł) poszłam do niej była tylko rozmowa i kolejne pieniądze .Poleciła mi do niego isć poszłam jeszcze raz ...kolejne leki ,nie uprzejmy ,pijacy kawę ,pan w garniturku i wogule nie słuchał problemów wziął za wizytę 280 zł.szczerze nikomu nie polecam P.M.Dzyzgi albo P.Oskara strata czasu i pieniędzy .Tylko bóg i modlitwa mi pomogła nie oni byłam na pielgrzymce i dziękuje Bogu za to ze jakość dzięki niemu tylko wyszłam z tej depresji.Przyjaciel zawsze przyjaciela poleci .Jeśli ktoś jest w jakiejś depresji proszę módlcie się oni tylko pieniądze wezmą i nic po za tym .

Bardzo krótka wizyta oraz znaczne spóźnienie lakarza

Bardzo krótka wizyta oraz znaczne spóźnienie lakarza

Lekarz niekompetentny, z bagna weszłam w jeszcze większe bagno.

Lekarz niekompetentny, z bagna weszłam w jeszcze większe bagno.

witam,z czystym sumieniem polecam pana doktora,kultura osobista na najwyższym poziomie,kompetencja ogromna wiedza indywidualne podejscie do pacjenta a przy tym wyczerpujące odpowiedzi na pytania juz wiem ze to lekarz którego szukałam od paru lat polecam

Myśli, że każdy będzie do niego walił drzwiami i oknami prywatnie. Jako lekarz psychiatra nieuprzejmy, nie chce do końca wysłuchać chorego. Pozostali lekarze psychiatrii w Tarnowie są bardziej od niego kompetentni i otwarci na pacjenta. Nie polecam, a wręcz odradzam.

jest do niczego ! przepisuje zupełnie niepotrzebnie niebezpieczne leki z setką działań ubocznych.

Lekarz ktory wie jak pomoc pacjentowi.Na pewno z "czystym sumieniem" polece kazdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry lub psychologa. Szczery ujmujacy usmiech.