lekarz Jadwiga Witkowska

2,4
2,1
2,2
2,5

Zdecydowanie NIE POLECAM wizyty u P.Witkowskiej. Wizyta prywatna, platna, opoznienia okropne (2 godziny czekalam pod gabinetem na swoja kolejke !) P. Witkowska chyba z racji swojego wieku, przyjmuje pacjentow, tylko po to aby jakos dociagnac do emerytury, albo zeby dorobic do emerytury. Przeczytala wyniki, obadala, osluchala i wypisala recepte. Podczas wizyty pytalam o kilka waznych dla kobiety informacji, odpowiedziala zdawkowo nie podnoszac oczu znad kartki. Zapytalam rowniez o hipoechogeniczna zmiane ogniskowa, widoczna na USG, jakie dalsze kroki podjac w tym kierunku, czy nalezy wykonac biopsje, P. Witkowska, stwierdzila, ze zbadac ...

P. Witkowska chyba z racji swojego wieku, przyjmuje pacjentow, tylko po to aby jakos dociagnac do emerytury, albo zeby dorobic do emerytury. Przeczytala wyniki, obadala, osluchala i wypisala recepte. Podczas wizyty pytalam o kilka waznych dla kobiety informacji, odpowiedziala zdawkowo nie podnoszac oczu znad kartki. Zapytalam rowniez o hipoechogeniczna zmiane ogniskowa, widoczna na USG, jakie dalsze kroki podjac w tym kierunku, czy nalezy wykonac biopsje, P. Witkowska, stwierdzila, ze zbadac za ROK !
Poza tym odnioslam wrazenie, ze chyba bardzo jej sie spieszylo, gdyz zapytala sie, ilu jeszcze pacjentow czeka w recepcji.

w całości zgadzam się z niekompetencją tej pani!!!!!!!!!!!!!

w całości zgadzam się z niekompetencją tej pani!!!!!!!!!!!!!

Lekarka, która nie ma zielonego pojęcia o leczeniu, nie wypisuje żadnych badań, kutwi na wszystkim jakby to było z jej kieszeni. przez 4 lata ,,leczyła" moją teściową, która miała bardzo dużą niedoczynność i liczne guzki. Tak ją leczyła, że teraz prawy płat tarczycy, to w całości guz. Badania musieliśmy zrobić prywatnie, bo niedouczona pani doktor nie wpadła na ten pomysł, a raczej bała się , żeby jej fundusz nie ścigał.A w ogóle tępy młot, a nie lekarka.

Pani doktor na podstawie wyniku TSH stwierdziła u mnie niedoczynność i rozpoczęła leczenie farmakologiczne. Zrobiłam sobie później USG tarczycy.Wynik-liczne ogniska hypoechogeniczne o różnych rozmiarach-podejrzenie choroby Hashimoto. Na powtórnej wizycie sądziłam, że wytłumaczy mi co to oznacza.Przeliczyłam się. Prosząc o biopsję, otrzymałam odp. negatywną z powodu braku pieniędzy w przychodni.Zwiększyła jedynie dawkę Euthyroxu.

Myślę że jest dobrym lekarzem,mogę polecić ją innym pacjentom.

Myślę że jest dobrym lekarzem,mogę polecić ją innym pacjentom.

Zrezygnowałam z prywatnej wizyty, ponieważ rodzina przyszła do gabinetu na kawe, a ja czekałam 40 min i nie doczekałam się wizyty, rezygnując z leczenia u Pani dr.

Nie polecam nikomu, Pani dr nie zajmuje się pacjentami, a już na pewno nie ich leczeniem. Przepisuje kolejne rp. nie tłumacząc nic pacjentowi.

podczas wizyty lekarz więcej czasu spędził prowadząc prywatna rozmowę telefoniczna niż na diagnozę. Trzeba samemu prosić o skierowanie na badania które nie zawsze się dostanie (chociaż jedno w ciągu roku)

Lekarka po krotkim wywiadzie iwyniku tsh stwierdzila niedoczynnosc tarczycy podjela leczenie bez badan ogolnych krwii T3 i T4 gdzie jak sie okazalo miesiac pozniej po dokladnych badaniach w szpitalu ze jest wszystko ok lekarze sie cieszyli ze nie podalam leku mojej 2,5 letniej coreczce bo dopiero wtedy by byl problem!!!!

Lekarka kompetentna, rzeczowa i uprzejma. Nie gada farmazonów. Polecam.

Lekarka kompetentna, rzeczowa i uprzejma. Nie gada farmazonów. Polecam.