mgr Jagoda Podkowska

Dietetyk

Profesjonalistka w każdym calu, kompleksowe podejście do każdego problemu, przeogromna wiedza merytoryczna i doświadczenie, także sportowe (mistrzyni Jujistsu) ;-)

Jagoda to najlepszy fachowiec z zakresu żywienia sportowców jakiego znam. Prowadzi mnie już od paru lat i wszystkiej jej zalecenia, zmiany i modyfikacje, które często wprowadza intuicyjnie 'na czuja' świetnie się sprawdzają a jeśli cokolwiek nie gra to szybko znajduje się rozwiązanie. Dodam, że uprawiam triathlon. Fajne jest to, że interesują ją wszystkie aspekty związane z moim zdrowiem i często na wiele rzeczy potrafi znaleźć rozwiązanie, chociaż wydawałoby się, że to z jedzeniem nie ma nic wspólnego. Generalnie polecam jak najbardziej.

Pozostaje mi potwierdzić zamieszczone tutaj opinie, chociaż byłem pewien, że są podejrzane. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Profesjonalna, kompetentna, miła osoba. Potrafi reagować szybko i umiejętnie (szczególnie ważne jest to przy diecie dla sportowców). Pomocna i fachowa, nie stroni od krótkich zwięzłych porad telefonicznych. Polecam każdemu uprawiającemu wyczynowo sport, bo zawsze można liczyć na Panią Jagodę.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Jagoda to wspaniały fachowiec z duża wiedzą i praktyką, do tego skromna osoba. Już po pierwszej wizycie dokładnie wiedziałam co mam dalej robić i masa ciała caly czas spada:) Polecam znajomym i z tego co wiem i widzę, również są zadowoleni.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31