mgr Jagoda Podkowska

Dietetyk

Profesjonalistka w każdym calu, kompleksowe podejście do każdego problemu, przeogromna wiedza merytoryczna i doświadczenie, także sportowe (mistrzyni Jujistsu) ;-)

Jagoda to najlepszy fachowiec z zakresu żywienia sportowców jakiego znam. Prowadzi mnie już od paru lat i wszystkiej jej zalecenia, zmiany i modyfikacje, które często wprowadza intuicyjnie 'na czuja' świetnie się sprawdzają a jeśli cokolwiek nie gra to szybko znajduje się rozwiązanie. Dodam, że uprawiam triathlon. Fajne jest to, że interesują ją wszystkie aspekty związane z moim zdrowiem i często na wiele rzeczy potrafi znaleźć rozwiązanie, chociaż wydawałoby się, że to z jedzeniem nie ma nic wspólnego. Generalnie polecam jak najbardziej.

Pozostaje mi potwierdzić zamieszczone tutaj opinie, chociaż byłem pewien, że są podejrzane. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Profesjonalna, kompetentna, miła osoba. Potrafi reagować szybko i umiejętnie (szczególnie ważne jest to przy diecie dla sportowców). Pomocna i fachowa, nie stroni od krótkich zwięzłych porad telefonicznych. Polecam każdemu uprawiającemu wyczynowo sport, bo zawsze można liczyć na Panią Jagodę.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Jagoda to wspaniały fachowiec z duża wiedzą i praktyką, do tego skromna osoba. Już po pierwszej wizycie dokładnie wiedziałam co mam dalej robić i masa ciała caly czas spada:) Polecam znajomym i z tego co wiem i widzę, również są zadowoleni.

Dieta ułożona przez Panią Jagodę zmieniła moje życie. Wszystko wskazuje na to, że już trwale :) Oczywiście w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki przestrzeganiu w.w. diety udało mi/nam się zrealizować w pełni założone cele. Wynik i wzrost jakości życia jest zupełnie niewspółmierny do zainwestowanych pieniędzy. Polecam Panią Jagodę wszystkim swoim znajomym, zarówno tym, którzy czynnie uprawiają sport jak i tym, którzy ze sportem nie maja nic wspólnego. Kontakt z klientem, obsługę oraz kompetencje oceniam na najwyższym poziomie. Gorąco polecam !

Byłem u Pani Jagody na konsultacji w sprawie diety. Jestem bardzo zadowolony, otrzymałem pełną informację odnośnie wszystkich moich pytań. Przygotowała wyczerpujące materiały odnośnie tego co mam spożywać, co nie jest dla mnie wskazane jak i czego mam kompletnie unikać. Po konsultacji zawsze odpowiadała na wiadomości. Gołym okiem widać, że zależy Jej na pacjentach (: Pozdrawiam

Pozdrawiam

Świetny fachowiec. Najbardziej cenie sobie fakt profesjonalnego podejścia do sprawy i kontaktu. Zawsze dostępna i pomocna. Odpowiada na każde, nawet najdziwniejsze z mojej strony pytanie, cierpliwie i w sposób dla mnie zrozumiały. Serdecznie polecam, szczególnie osobom aktywnym fizycznie, które wymagają szczególnego podejścia do sprawy dietetyki. Poleciłem Panią Jagodę wielu znajomym, i każdy mi za to dziękował.

Poleciłem Panią Jagodę wielu znajomym, i każdy mi za to dziękował.

Jagoda profesjonalnie wszystko wytłumaczyła, pytała potem o postępy i problemy, doradzała. Super, polecam!