Lekarze Lublin

dr n. med. Elena Domasevich

20-555 Lublin

Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.

dr n. med. Katarzyna Nowomiejska

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Ewa Kowalczyk-Czapczyńska

Laryngolog

20-555 Lublin

Kocham jej uśmiech... Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wesola, i zyczliwa. A przede wszystkim zna sie na tym co robi...

prof. dr hab. n. med. Jacek Wojcierowski

Genetyk kliniczny

Medyczne laboratorium diagnostyczne
Dobrzańskiego 3
20-262 Lublin

Zgadzam się z opinią, że jest bardzo dobry lekarz. Dodatkowo porady są darmowe i poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam Profesora bo kompetentny lekarz.

lekarz Leszek Gnyp

Kardiolog, Toksykolog

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Posiada duże doświadczenie, jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Byłam u wielu kardiologów i przyznaję że dr Gnyp naprawdę się wyróżnia. Jego podejście do pacjenta jest zaskakujące. Zgłosiłam się do niego jedynie z opisem EKG a doktor poprowadził inne badania echo serca, holter ciśnieniowy, badania labolatoryjne - postawił diagnozę i wreszcie leczę się w dobrym kierunku. Mam odpowiednią dietę, ponieważ po 5 latach biegania po specjalistach okazało się że przyczyną bóli sercowych ...

lekarz Jolanta Zacharczuk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM
Opinia dodana przez: edward

lekarz Monika Knap-Gawęda

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz z ogromnym doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Bardzo otwarta i pełna empatii. Trafna diagnoza i leczenie,co szybko człowieka stawia na nogi. Doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz godny polecenia.

lek. dent. Tomasz Piskórz

DENTAL EXCELLENT
Chodźki 31/57
20-093 Lublin

Polecam bardzo Pana Doktora. Usuwał żeby momi dzieciom. Bardzo dobre podejście do dzieci,wszystko przebiegi sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję 😀
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Konrad Futyma

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 60 lok 58 (wejście od ul. Długosza)
20-068 Lublin

Sposób w jaki profesor Futyma traktuje pacjentki jest rzadko spotykany. To czy lekarz faktycznie jest dobrym lekarzem można dopiero zweryfikować będąc w szpitalu i widząc jak traktuje drugiego człowieka. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, spokój i poczucie, że wie co robi, można mu zupełnie zaufać. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora, jego wiedzy i empatii. Perfekcyjnie też wykonuje operacje, a to już nie tylko moja opinia, ale też kilku innych ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Zbigniew Kiełbasa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Miły ,uprzejmy,dobrze tłumaczy,bardzo zrozumiale,widać ,że kocha dzieci

lekarz Paweł Buraczyński

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza, jest bardzo kompetentny, miły, serdeczny. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy. Nie wiem jak to robi, że ma czas i cierpliwość dla każdego pacjenta. Jest w kontakcie z pacjentem, zawsze o wszystko można go spytać. Panie doktorze bardzo dziękuję, że zajął się Pan moim mężem Henrykiem i że dzięki Panu może być leczony lekami nowej generacji
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Magdalena Furtak-Struska

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Polecam. Pełny profesjonalizm! Pani doktor zawsze uśmiechnięta i widać od razu, że jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Małgorzata Miącz

Onkolog, Internista

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Bardzo dobra Pani doktor ,uprzejma sympatyczna ,zajęła się mną bardzo dobrze i profesjonalnie .polecam z całego serca 💓

Joanna Dymel

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Kurantowa 4 Lublin
20-836 Lublin

simply the best...beautyfull and nice...

dr n. med. Joanna Markiewicz

Głęboka 29
Lublin

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta, poświęca czas tyle ile wymaga tego postawienie dobrej diagnozy. Zawsze życzliwa,uśmiechnięta

lek. dent. Hassan Chehab

Przychodnia BAMED
Piłsudskiego 17
20-407 Lublin

Korzystam z usług stomatologicznych doktora od 15 lat. Nie zamienie go na innego :)

lekarz Grazyna Chagowska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Nie tylko ogromna wiedza medyczna i doświadczenie, ale i życzliwość, uprzejmość i dobroć to jej cechy.

lekarz Iwona Jaślon

Psychiatra

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor bardzo miła, sympatyczna, otwarta na kontakt z pacjentem. Nie stwarza barier, uważnie słucha. Jest delikatna i taktowna. Leczenie depresji u pani Jaślon zakończyło się sukcesem. Polecam, w szczególności kobietom.
Pani doktor Czekajska wykonuje USG bardzo dokładnie. Zarówno ze skierowaniem jak i prywatnie. Poświeca na to tyle czasu ile potrzeba. Godna polecenia