Mam 19 lat i udałam się do doktora na pierwszą wizytę, i jestem bardzo mile zaskoczona :) Pan jest bardzo miły, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania i jest wyrozumiały. Wykrył nieprawidłowości i wytłumaczył po kolei jakie będzie jego działanie w tym kierunku, co, jak i dlaczego, wszystko tłumaczy :) Nie spieszy się, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, nie bagatelizuje niczego. I do tego bardzo nowoczesny gabinet :) Nie zamienie go na innego :)

Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Doktora Orła. Na tę chwilę jestem nastawiona bardzo pozytywnie. Wybierając ginekologa (a właściwie zmieniając go) kierowałam się pozytywnymi opiniami pacjentek. I nie rozczarowałam się. Pan Doktor jest bardzo delikatny, wyrozumiały, empatyczny, ciepły. Czułam się komfortowo (o ile na wizytach u ginekologa można się tak czuć ;-). Miałam czas zadać pytania - zostałam wysłuchana, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, Pan Doktor przygotował plan leczenia. Na tę chwilę nie mam żadnych uwag. Mam nadzieję, że to się już nie zmieni.

Bardzo miły, kompetentny,delikatny.Koszt wizyty niewielki:cytologia+usg zewnętrzne i wewnętrzne oraz badanie tradycyjne.W porównaniu z pania ginekolog,która badała mnie u ubiegłym roku, badanie u Pana Orła to poezja. Pozdrowienia dla Pana doktora i życzenia wielu sukcesów.

U niego można zrobić USG w obrazie 4 D czyli można nawet zobaczyć jak nasza dzidzia się uśmiecha, polecam pana doktora całym sercem i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym

zawodowym

Lekarz przemiły, bardzo profesjonalne badanie, świetnie wyposażony gabinet. Ocena zdecydowanie 5/5. POLECAM

Lekarz uprzejmy i delikatny. ma nowoczesne sprzety w gabinecie. Godny zaufania. Polecam

Swietny lekarz do którego mam zaufanie. Zapewnia fachową opiekę i jest przy tym bardzo Sympatyczny i uprzejmy dla pacjentek.W gabinecie ma najnowsze urzadzenia.

NAJWSPANIALSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM ,A BYŁAM U WIELU..... ZNAKOMITY FACHOWIEC W SWOJE DZIEDZINIE . POLECAM

NAJWSPANIALSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM ,A BYŁAM U WIELU.....
ZNAKOMITY FACHOWIEC W SWOJE DZIEDZINIE .
POLECAM

Pan doktor był bardzo delikatny i wyrozumiały.Duży komfort w trakcie wizyty.Polecam

Najlepszy lekarz w Mielcu, nareszcie mamy lekarza z powołania.

Najlepszy lekarz w Mielcu, nareszcie mamy lekarza z powołania.