lekarz Jakub Perdeus

Torakochirurg

Mój ojciec miał raka przełyku . Trafiliśmy do Pana Dr. Perdeusa , do poradni chirurgii klatki piersiowej w Ś.C.O . Po badaniach Pan Dr. powiedział że jedyną szansą jest zabieg chirurgiczny . Tata jest po zabiegu 2 dni , operacja się udała , jest pod bardzo dobrą opieką na oddziale . Polecam wszystkim Pana Doktora Jakuba Perdeusa . Dziękujemy ! Serdeczne pozdrowienia !

Jako chora z innego województwa, a co za tym idzie innego NFZ zostałem bezpłatnie przyjęta i skierowana na jedne z najlepszych w kraju badania (PET), niedostępne jeszcze w wielu miejscach w kraju np. w moim wojewodztwie. A to wszystko po zdiagnozowniu u mnie raka na oddziale pulonologii miejscowego szpitala. Po ochłonieciu z diagnozy zasiegnalam jezyka i odwiedzilem w swoim wojewodztwie paru torakochirgow. Wszyscy umiawiali mnie juz na wyciecie guza (na podstawie wynikow dotychczasowych badan) - najlepiej w przeciagu tygodnia, jedni po wczesniejszej chemii, inni przed chemią. Zaczęłam szukac (dobrych) torakochirgow w okolicznych wojewodztwach (w koncu to sprawa zycia lub smierci). Znalazwszy numer tel zadzwoniłam do ww. dr. Po rozmowie dr zaprosil mnie ze skierowaniem od rodzinnego do ŚCO. Tu w Poradni zostalem zarejestrowana. Dr Perdeus na konsultacji zapoznawszy sie z wynikami moich badan przedstawil mi sytuację przedoperacyjną oraz zaproponowal dodatkowe badania, o ktorych wyzej. Wypisal skierowanie i tega samego dnia zostalem na nie zarejestrowana w ŚCO. Obecnie czekekam na ich wykonanie. Po wynikach zadecydujemy co dalej. Oczywiscie zamierzam tu (ponad 200km od domu) poddawac sie operacji i to pod okiem ww. dr., a nie w swoim wojewodztwie gdzie są tylko dwa oddzialy onkologiczne (ogolne!).
Serdeczne podziekowania i życzenia zdrowia dla dr.

Moja mama leżała na onkologii, gdzie wykryto u niej guza w śródpiersiu. Konsultant wojewódzki ds.pulmunologii stwierdził, że guz jest tak duży, że nie nadaje się do usunięcia. Została wypisana do domu z sugestią, aby znaleść dla niej zakład opiekuńczo-leczniczy. Doktor Perdeus podjął się operacji. Mama żyje,a od operacji minęło 5 lat. Dziękuję doktorze.

niestety mojej mamie nie było dane by ją operował więc nie wypowiadam sie co do jego umiejętności ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta i kulture to albo zatracił to juz dawno albo jeszcze wiele lat pracy przed nim by ją nabył

wspaniały lekarz, uczciwy z powołaniem Operował mnie 2 miesiące temu.Wybitny specjalista zna się na rzeczy. Dziękuje doktorze.

Takiej wizyty jeszcze nigdy nie miałam, kompletny brak zainteresowania pacjentem, wręcz odsyłanie do innego lekarza, twierdząc przy tym że osłuchowo coś słychać!!!Chcialam uzyskać pomoc od specjalisty ale niestety ...Nie polecam

Wg mnie b. kompetentny lekarz. Wytłumaczył czekajacą mnie ciężką operację. WZbudził moje zaufanie. Delikatny i uprzejmy chć mało kontaktowy.

Pewnie kiedys wystawimy pomnik Temu Lekarzowi który został nadal Człowiekiem.- niesamowita wiedza,doświdczenie, pewność ręki, poświecenie, tak wygląda PASJA !!!

tak wygląda PASJA !!!

doswiadczony specjalista i wspanialy czlowiek

doswiadczony specjalista i wspanialy czlowiek

Odważny, zawdzięczam mu życie. Podjął się bez chwili wachania operacji, wbrew opiniom tzw. autorytetów, wysokiej klasy specjalistów. Nie działa zgodnie z przyjętymi procedurami, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. Operował mnie 5 godzin w nieklimatyzowanej sali operacyjne.Perfekcjonista. Skromny. Prawdziwy lekarz. Autorytet dla innych lekarzy. Czasami się uśmiecha. P.S. Dziękuję doktorze!!!!!! P.S. Polecam Centrum Onkologii w Kielcach

Odważny, zawdzięczam mu życie.
P.S. Dziękuję doktorze!!!!!!
P.S. Polecam Centrum Onkologii w Kielcach