Lekarze Białystok

lekarz Aneta Kuć-Zaręba

ul. Wiadukt 5/U3
15-327 Białystok

Bardzo dobra Pani doktor,miła,sympatyczna,poświęcająca czas dla pacjenta,stawiająca trafne diagnozy,kompetentna polecam.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lek. dent. Grażyna Bernacka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Agnieszka Supronik

Neurolog

Wojewódzka Przychodnia Chorób Wewnętrznych
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-950 Białystok

Dr Agnieszka Supronik to najlepszy specjalista neurologii na jakiego może trafić pacjent. Pani Doktor jest cudowną, cierpliwą i pełną empatii osobą. Jest lekarzem posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie. Pacjent jest tu ważnym człowiekiem, a nie kolejną, nie bardzo chcianą jednostką chorobową obdarzoną peselem. Nie jestem z pewnością najbardziej schorowaną pacjentką Pani Doktor, ale na każdej wizycie czuję się ważna. Zawsze jestem dokładnie zbadana, wysłuchana i każdorazowo zaproponowane jest mi celowe, ...
Opinia dodana przez: Beata M.

lekarz Mirosław Tarasiuk

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

W 10 minut podczas nocnego przyjazdu karetki ustalił źródło choroby podczas gdy SOR po 8 godzinach badań odesłał do domu nie wiedząc co się dzieje. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Zychowicz

Pietkiewicza 6A/10
15-689 Białystok

Lekarz godny zaufania świetny kontakt z pacjentem cierpliwa dokładna pani doktor wszystko wyjaśnia gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

dr hab. n. med. Anna Parfieniuk-Kowerda

Choroby zakaźne

Uniwerytecki Szpital Kliniczny, Klinika Chorób Zakaźnych i Hepatologii
Żurawia 14
Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani doktor za fachową i niezwykle empatycznpą postawę w stosunku do pacjenta.Nie znajdę dobrych słów na wyrażenie swojej wdzięczności za wspaniałą opiekę lekarską. Życzę Pani doktor samych sukcesów w życiu osobistym, zawodowym, a przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha. Pozdrawiam Ilona Łukoszyk.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Nikolina Liwoch-Nienartowicz

ulica Kraszewskiego Józefa Igna 28/61
15-025 Białystok

Bardzo empatyczna pani dr! Z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem stara się pomóc. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i okazane serce w walce o zdrowie naszego synka.
Opinia dodana przez: Pacjent Julian ☺️

lekarz Mirosław Stempniewski

Anestezjolog

Lawendowa 77A/28
15-642 Białystok

Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala

lek. dent. Anna Szypulska

Stomatologia Predko-Engel
ulica Jerzego Waszyngtona 22/19
15-304 Białystok

Pełny profesjonalizm. Strach odszedł w niepamięć a moje życie zmieniło się na lepsze. Doskonały dobór asystenta stomatologicznego ☺. Polecam!
Opinia dodana przez: Hubert
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Trzpis

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan doktor wykonał niezbędne badania, wyjaśnił szczegóły leczenia oraz kolejne kroki. Jest to lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę, oraz mający świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Hołody-Zaręba

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Bardzo mila i kompetentna Pani dr. Wszystko tlumaczyla ze spokojem , nawet jak dziecko nie chcialo sie dobrze ulozyc. Polecam.

dr n. med. Elżbieta Litwiejko-Pietryńczak

Lekarz rodzinny

Centrum kardiologiczne Pulsus
Białystok

Witam, dawno nie spotkałem tak miłej i kompetentnej Pani doktor. Rzeczowa, konkretna z dużą wiedzą, bardzo sympatyczna. Wizyta trwała dość długo, ale chyba o to chodzi, bym z każdej strony został odpowiednio zbadany. Bardzo pozytywnie oceniam i gorąco polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Victor

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Agnieszka Masłowska

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Bardzo miła obsługa.Pani doktor emanuje ciepłem wzbudza zaufanie.Kompetencje zawodowe najwyższej klasy.Polecam!
Ciepła, otwarta kobieta - "Anioł", uwielbiana zarówno przez pacjentów jak i personel. Dokładnie wie jak można pomóc w różnorodnych dolegliwościach, wykorzystuje nowoczesne metody w rehabilitacji.

dr Michał Szumiński

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepsze badanie oczu jakie miałam a byłam już u wielu specjalistów -wyrównał mi wadę w oku które inni uważali za znacznie gorsze i czuję się teraz znacznie,miły doktor poświęca dużo czasu, dokładny

dr hab. Witold Olanski

Chirurg dziecięcy

waszyngtona
Białystok

witold olanski to najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam.wielki szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: siebkon

lekarz Oleg Dyśko

Anestezjolog

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Pierwszy raz w życiu poznałam tak sympatycznego i kompetentnego lekarza. Brak jest takich lekarzy. Myślę, że nie jeden lekarz powinien się uczyć zachowania i profesjonalizmu od Pana Doktora Daśko. Dziękuję Panu za to jak Pan mnie potraktował w tak trudnym dla mnie czasie. Jest Pan Wielki