Lekarze Białystok

lek. dent. Katarzyna Litwin

Legionowa 9A
Białystok

Nie spodziewalem sie ze usuniecie zeba moze byc takie empatyczne. Pani dr zaproponowała usunięcie jednego zęba(mam 4 osemki do wyrwania), po usunieciu spytala sie czy mam sily na drugiego, poradzila sobie z nimi szybko(korzenie byly proste na szczęście). Opowiadała jak bedzie wyglądała cała procedura, troche rozluznila atmosfere gadka:) Chcialbym trafic na trzecią osemke do tej doktor.
Opinia dodana przez: Szczepan

lekarz Anna Lejko

Kardiochirurg

ulica Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 10A/120
15-111 Białystok

Wspaniała, serdeczna Pani Doktor. Ma niesamowite podejscie do pacjenta. Dzięki temu, ze bardzo rzeczowo i przystepnie poinformowala mnie o operacji znacznie mnie uspokoila. Bardzo polecam i serdecznie dziekuje.
Opinia dodana przez: Adam Kawecki

lek. dent. Piotr Jacuński

Brzozowa 1
15-809 Białystok

Wspaniały profesjonalista.Bardzo życzliwy i miły . Dziekoje Panie Doktorze za poświęcony mi czas w niedzielę.
Opinia dodana przez: piotr

lek. dent. Karolina Rydzewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgii Ogólnej Ortopedia i Traumatologia
ulica Ireny Białówny 11
15-437 Białystok

Sprawna i profesjonalna obsługa. Duże zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i troski o moje problemy stomatologiczne :) Bezboleśnie przeprowadzony zabieg zachęca do ponownej wizyty bez obaw o jej przebieg. Zaangażowanie i wspólpraca z asystentką dopełnia obrazu profesjonalisty. Bardzo, bardzo dziękuje. Z czystym sumieniem polecam ! !
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Barbara Kiryluk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

lek. dent. Agnieszka Dembowska-Niczyporuk

Ortodonta

Sienkiewicza Henryka 26/4
15-092 Białystok

Na pierwszej wizycie dr jasno i zrozumiale określiła problem, przedstawiła plan leczenia.Dr.bardzo miła. Polecam.

lekarz Wacława Trybułowska

lekarz Piotr Porębski

Dermatolog

Dermedica
Białystok

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Byłem przed wizytą u Pana dr. Porębskiego u trzech innych dermatologów, ale dopiero dr. Porębski przepisał odpowiednie leki. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wręcz mało spotykane wśród lekarzy. Rozmawiając z Panem doktorem odnośni się wrażenie, że rozmawia się z dobrym znajomym. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Sławomir Jarocki

dolmed
białystok
Białystok

Myślałam ze tacy lekarze już nie istnieją. A jednak myliłam się. Ten lekarz to anioł. Opanowany, sympatyczny , wyrozumiały, bardzo opiekuńczy. Przyjął mnie w czasie weekendy , podczas gdy w kazdym innym szpitalu mi odmawiali. Dzięki opiece pana doktora zdecydowanie mniej się stresowalam i dużo łagodniej przeszłam pobyt w szpitalu. Polecam bardzo i jeszcze raz pięknie dziękuję za tyle życzliwości.

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko. To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ). Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi nie wspomniano. ...

lekarz Eugeniusz Biedrycki

Ginekolog, Ginekolog położnik

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Po wielu latach poszukiwań znalazłam lekarza ale go zmieniłam ostatecznie po latach i wybrałam dr. Biedryckiego. To była najlepsza decyzja. Rzetelny, uprzejmy, odpowiada na pytania, nie zostawia z poczuciem niepewności, nie denerwuje się jeśli się go dopytuje. Poświęca czas i dokładnie przeprowadza badania. Szkoda, że tak późno zdecydowałam się na zmianę i męczyłam się z nieuprzejmym lekarzem. Wizyta u dr Biedryckiego odbywa się bez dodatkowych stresów. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Psycholog
                                       mgr Dorota Radziszewska

mgr Dorota Radziszewska

Psycholog

Centrum Pomocy Psychologicznej SalutoGeneza
SIEMIATYCKA 1a
Białystok

Pani Dorota jest psychologiem z powolania i to sie czuje juz przy pierwszej wizycie, naprawde stara sie pacjentowi pomoc. Jest ciepla, sympatyczna osoba, ktora polecam z calego serca. Jest bardzo profesjonalna i ma rozlegla wiedze na wiele tematow, co jest wielka inspiracja.
Opinia dodana przez: Marlena

Artur Nowak

Ginekolog onkolog

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Zbigniew Buko

Laryngolog

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Duża wiedza i empatia, wyczerpujace odpowiedzi i skuteczne leczenie
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Tomasz Chmaro

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Konkretny , nie naciąga! Nowoczesny gabinet, sprzet....Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Beata Mackiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Beata Mackiewicz
Legionowa 3/44
15-099 Białystok

Nie sposób przecenić Pani Doktor, pod każdym względem !. Profesjonalizm, stosunek do pacjenta, komfort leczenia, etc., jednym słowem - wszystko na ocenę celującą!!! Polecam i gwarantuję satysfakcji, - stały pacjent
Opinia dodana przez: Tomasz

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

dr n. med. Jolanta Świątecka

dolmed
białystok
Białystok

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam
Opinia dodana przez: martynka