lekarz Jakub Soska

2,4

Wizyta konkretna i rzetelna. Lekarz bardzo miły i zaangażowany, dokładnie o wszystko wypytał i choć sprawa, z którą się zgłosiłem wydawała się szybka i prosta, Pan Jakub zaproponował dodatkową diagnostykę, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz, konkretny, pomocny i empatyczny. Umówiłem się z kilkoma problemami, lekarz mnie zbadał, odpowiedział szczegółowo na pytania i zlecił badania, o które prosiłem. W razie potrzeby na pewno wrócę. Polecam!

Bardzo dobry lekarz i świetny reumatolog z dużą wiedzą. Miły i kulturalny. Zostałam trafnie zdiagnozowana, a zalecone leki szybko zaczęły przynosić poprawę. Zdecydowanie polecam. Na pewno wrócę.

Lekarz kompetentny i cierpliwy. Dokładnie dopytał o objawy, z którymi się zgłosiłem. Zaproponował badania i leczenie. Na pewno wrócę po wykonaniu badań oraz jeśli będę ponownie potrzebował pomocy.

że są teraz świata i najbliższy termin konsultacji to minimum trzy dni (e?) to dziś Pan Doktor sttwierdozv nie może czy ja miałam. Migrenę natomiast po dniach czterech stacjonarnie lekarz ma to oceniać absolutnie ŻADNYCH konsultacji z tym PANEM DOKTOREM czas i nerwy stracone. Swoją drogą czy jego oceny wszędzie nie dają mu do myślenia? Zero profesjonalizmu, zero empatii,zero chęci do pomocy jak w ogóle można zdiagnozować atak migreny, skoro pacjent moiw że boli w tym momencie ma dokumenty potwierdzające chorobę to chyba należy polegać ba słowach pacjenta i dokumentacji. obradzam. To Lekarz aby odwalić godziny i zgarnąć hajs. Widzę że i tu Pan Doktor nie ma co się hlubic swoją oceną, swoją drogą całkowicie zasłużona ocena 🙂

Zgłosiłem się do lekarza z przypadłością uniemożliwiającą mi wykonywanie zawodu, zakładając że uzyskam zwolnienie lekarskie i skierowanie na badania. "lekarz" uznał jednak że zwolnienie lekarskie wystawią mi dopiero po badaniach, nie przyjmując do wiadomości faktu że nie mam możliwości pójścia do lekarza przed pracą gdyż pracuję tylko na zmianach nocnych. Na pytanie czy w takim wypadku mam iść do pracy odpowiedział mi tylko że "nie napisał mi że mam iść do pracy, tylko do lekarza". Trochę więcej empatii i uprzejmości by nie zaszkodziło "Panie Doktorze"

dolegliwości pacjenta. Zgłosiłam się z bólem korzonków, fakt - wizyta online, bo nie mogłam praktycznie się ruszać, więc nie poszłam do lekarza stacjonarnie. Po prośbie o wystawienie zwolnienia lekarskiego na jeden dzien ! stwierdził, że nie widzi wskazań, mimo, że nie mogłam siedzieć, ani się schylac, a mam pracę siedzącą przed komputerem. Brak słów. Inny lekarz, tego samego dnia, wystawił bez problemu zwolnienie (po teleporadzie). Na przyszłość od razu jak mnie z nim system połączy to się rozłączę. Strata czasu i szkoda nerwów... Polecam unikać

Zgłosiłam się z zapaleniem pęcherza, które co jakiś czas mnie dotyka. Z racji, że nie był to pierwszy raz wiedziałam, który z leków mi pomaga i o niego poprosiłam. Lekarz nie chciał dać mi recepty i kazał zrobić badania moczu (które robiłam 3 dni wcześniej i nic nie wykazały!). Jeszcze bym się na to zgodziła gdyby nie fakt, że lekarz zalecił badania PILNIE, ale nie chciał wypisać mi L4, abym mogła udać się na te badania i ponownie z nim skontaktować. Nie wiem czy ten mężczyzna wie czym jest zapalenie pęcherza, ale zwlekanie z podaniem leku nie jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza kiedy już raz trafiłam z tego powodu do szpitala z krwiomoczem. Według tego Pana powinnam czekać 8h aż skończę pracę, jechać zrobić badania i dopiero zacząć się leczyć? Absurd. Ciekawa jestem, czy Pan Jakub na własnej skórze czuł ból zapalenia pęcherza, gdyby tak było z pewnością odrazu biegłby do apteki, aby wykupić leki i przynieść sobie ulgę. NIE POLECAM

Fatalne podejście do pacjenta, zero empatii. Wywiad przeprowadzony przez lekarza pobieżnie, można odnieść wrażenie byle szybko i odwal się.

Nie polecam. Lekarz traktuje pacjenta przedmiotowo. Nie przeprowadza wywiadu. Żeby tylko odbębnić wizytę. Kompletny brak empatii o chęci pomocy pacjentowi w chorobie.