lekarz Jakub Soska

2,4

Zdecydowanie nie polecam! 'Lekarz' kompletnie głuchy na potrzeby pacjenta. Recepty na stosowany od wielu lat lek nie przedłuży, bo zaleca konsultację osobistą. Pacjentowi, który właśnie ma covid i jest na izolacji domowej. Brak słów na takie podejście.

Lekarz poproszony o poradę online i zwolnienie lekarskie z powodu ostrej grypy jelitowej stwierdził że nie może dać zwolnienia bo muszę przyjść na wizytę osobistą. Na nic zdały się tłumaczenia że nie jestem w stanie wstać z toalety, albo przyjdę albo żegnam. Zero zainteresowania, zalecona smecta i może za trzy dni przejdzie. Ale zwolnienia nie da więc proszę umierać w pracy. Proszę unikać tego lekarza.

Zgłosiłem się do lek. J. SOSKA z przebytą raną kciuka lewego z przed 10 dni. Palec bolesny, obrzęk i wyciek ropy. Lekarz po oględzinach wzrokowych bez wywiadu kiedy, co i jak stwierdza, że nie może mi pomóc i zleca wizytę u spec.chirurga. Tyle to i ja wiem. Lekarz myśli, że do chirurga można dostać się od ręki. Nie polecam tego lekarza z powodu braku kompetencji i empatii do pacjenta. Liczy się tylko kasa.

Lekarz tak jak wszedł do budynku, tak przyjmował w gabinecie. W trampkach, bez fartucha etc. Wizyta szybka, byleby tylko "mieć z głowy" kolejnego pacjenta. Bardzo rzadko choruję, jeżeli już to lekki katar i po sprawie. Tym razem jednak pojawił się nieustepliwy i nie do wytrzymania ból gardła, wysoka gorączka i ogólne osłabienie. Lekarz powiedział, że mam normalnie funkcjonować, gdzie ja nie przespałam całej nocy z bólu. Dodam, że leki zapisał mi kompletnie nie w temacie moich objawów. Stanowczo nie polecam.

Niestety ale nie mogę zgodzić się z moimi poprzedniczkami. Miałam nieodparte wrażenie, że lekarz chciał "odbębnić" moją konsultację. Poczułam się zbyta, a lekarz nie wykazał nawet odrobiny zainteresowania. Na moje informacje odnośnie złego stanu zdrowia/ samopoczucia stwierdził że na pewno przejdzie za dwa dni... Oczywiście nie pozostawiłam tak tego i poszłam do innego lekarza który przepisał mi leki na receptę, szczegółowo przedstawił sposób leczenia i wystawił zwolnienie lekarskie na 5 dni twierdząc, że mój stan wymaga zdecydowanie odpoczynku i nie powinnam wychodzić z domku a tylko dbać o siebie i ...

Niestety ale nie mogę zgodzić się z moimi poprzedniczkami.
Miałam nieodparte wrażenie, że lekarz chciał "odbębnić" moją konsultację. Poczułam się zbyta, a lekarz nie wykazał nawet odrobiny zainteresowania. Na moje informacje odnośnie złego stanu zdrowia/ samopoczucia stwierdził że na pewno przejdzie za dwa dni... Oczywiście nie pozostawiłam tak tego i poszłam do innego lekarza który przepisał mi leki na receptę, szczegółowo przedstawił sposób leczenia i wystawił zwolnienie lekarskie na 5 dni twierdząc, że mój stan wymaga zdecydowanie odpoczynku i nie powinnam wychodzić z domku a tylko dbać o siebie i przyjść ponownie na konsultacje by sprawdzić czy wyzdrowiałam. No cóż.. Pan doktor był innego zdania.
Nie polecam. Totalny brak empatii i zainteresowania... Dodam jeszcze, że Pan doktor był jedynym specjalistą w LUX MED który nie miał na sobie fartucha... Myślałam, że to w dzisiejszych czasach standard i podstawowe zachowanie higieny...

Cierpliwy, ustosunkował się do każdego zadanego pytania. Zapomniałem poprosić o receptę na kończące się leki, lecz nie miał problemu pomóc mi jeszcze raz zaraz po wizycie. Dziękuję, polecam!

Cierpliwy, ustosunkował się do każdego zadanego pytania.

Super lekarz. :) Spokojny, życzliwy, odpowiada na wszystkie pytania, nie ignoruje problemów pacjenta. Bardzo się stara. Polecam :)