lek. dent. Jan Achrem

Genialne podejście do pacjenta, bezbolesne zabiegi. Wszystko wytłumaczone. Najlepszy specjalista ! Bardzo polecam

Nie polecam nikomu! Moja radość z wizyty trwała tak długo jak dział środek znieczulający. Trzy dni z rzędu pojawiałam się w gabinecie z silnym bólem zęba. Oczywiście za każdą wizytę musiałam zapłacić 200zł. Pan Doktor zamiast zrobić mi na pierwszej wizycie RTG (mając taką możliwość), zaczął leczyć mi ząb na chybił trafił. Bolała mnie cała prawa strona, więc nie byłam w stanie powiedzieć, który to ząb. Oczywiście doszło do leczenia kanałowego. Po trzech dniach Pan Doktor zapewniał mnie, że już nie będzie bolało. Gdyby jednak coś się działo, mogę śmiało do niego napisać. Kiedy znieczulenie przestało działać silny ból wracał. Niestety Pan Doktor już się nie odezwał. Trafiłam do innego stomatologa, po wykonaniu RTG zęba okazało się, że szóstka jest do leczenia. To ona wywoływała ból. Ząb (siódemka), który P. Doktor leczył mi kanałowo, był to zdrowy ząb. Niestety przez źle wykonaną usługę przez Pana Doktora, mam teraz dwa zęby do leczenia kanałowego.