Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Lekarz, który szczegółowo przeprowadza każde badanie, dba o pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Potrafi tez rozpoznac powazniejszy problem zeby przekierowac do innego specjalisty. Polecam

Badania laboratoryjne od ręki prowadzone, ma dużo kontaktów do świetnych specjalistów w razie wykrycia poważniejszych schorzeń.

Polecam. Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.

Polecam. Konkretny i dokładny. Jeden z lepszych lekarzy u których byłem, jeśli nie najlepszy. Byłem niedawno na pierwszej wizycie i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zna się na swojej pracy. Zleca wszystkie potrzebne badania, oraz skierowania do specjalistów. Nie przepisuje leków na odczep się. Godny polecenia lekarz.

Przemiły lekarz, do którego mimo choroby aż chce się iść. Niczego nie bagatelizuje i zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Polecam!

Starałem się o poważną posadę techniczną. Jan Banasiuk brał udział w określaniu mojej zdolności do pracy. Podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, dał mi wskazówki długoterminowej poprawy stanu zdrowia, ogólnie badania wykonane solidnie. Nie ma wątpliwości co do późniejszych działań na rynku pracy.

Nigdy nie miałam u niego problemu z przyjęciem. Jeżeli samodzielnie nie wie jak rozwiązać jakiś problem, to pokieruje do innego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Zna się na swojej pracy i poświęca odpowiednio dużo uwagi pacjentowi, a to według mnie bardzo ważne

Wciąż poszukujesz "Internista Luboń"?

ulica Armii Poznań 40 A

61-485 Poznań
Praktyka Lekarska Hanna Krzyżańska
Romana Maya 1A
62-030 Luboń
Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57
NZOZ Poradnia Laryngologiczna