lekarz Jan Banasiuk

Lekarz bardzo miły. Widać, że pracuje z powołania. Dba o pacjenta. Wizyte można ustalić w bardzo krótkim terminie.

Przemiły lekarz, do którego mimo choroby aż chce się iść. Niczego nie bagatelizuje i zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Polecam!

Elastyczne godziny przyjmowania pacjentów. Działa do 18 w poniedziałek, wtorek i czwartek. Ogromne ułatwienie z punktu widzenia pracownika, który chce szybko skorzystać z badań.

Najlepiej oceniany lokalnie lekarz rodzinny. Chodzę do niego od lat i zawsze dopasowuje rozwiązania konkretnie pod człowieka.

Starałem się o poważną posadę techniczną. Jan Banasiuk brał udział w określaniu mojej zdolności do pracy. Podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, dał mi wskazówki długoterminowej poprawy stanu zdrowia, ogólnie badania wykonane solidnie. Nie ma wątpliwości co do późniejszych działań na rynku pracy.

Chciałem przedłużyć prawo jazdy. Potrzebowałem badań. Wszystko bez zarzutu, szybko. Dyskretny lekarz, bez skrępowania można się do niego zgłosić.

Jestem pracodawcą i przeprowadziłem z nim nawet konsultacje dotyczące zminimalizowania ryzyka zdrowotnego na stanowiskach pracy. Bardzo rozsądny lekarz z doświadczeniem.

W gabinecie są badania laboratoryjne, EKG i pełna struktura diagnozy profilaktycznej, więc pacjenta się nie odsyła z miejsca na miejsce, ale wszystkie formalności załatwia się od ręki. To bardzo ułatwia życie, jeżeli trzeba ubiegać się o różne zaświadczenia do miejsca pracy.

Przed przyjęciem pracownika zawsze odsyłam go do tego lekarza i nigdy pod względem wiarygodności mnie nie zawiódł.

Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.