lekarz Jan Banasiuk

Internista

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Lekarz, który szczegółowo przeprowadza każde badanie, dba o pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Potrafi tez rozpoznac powazniejszy problem zeby przekierowac do innego specjalisty. Polecam

Badania laboratoryjne od ręki prowadzone, ma dużo kontaktów do świetnych specjalistów w razie wykrycia poważniejszych schorzeń.

Polecam. Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.

Polecam. Konkretny i dokładny. Jeden z lepszych lekarzy u których byłem, jeśli nie najlepszy. Byłem niedawno na pierwszej wizycie i jestem z niej bardzo zadowolony.

Starałem się o poważną posadę techniczną. Jan Banasiuk brał udział w określaniu mojej zdolności do pracy. Podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, dał mi wskazówki długoterminowej poprawy stanu zdrowia, ogólnie badania wykonane solidnie. Nie ma wątpliwości co do późniejszych działań na rynku pracy.

Przemiły lekarz, do którego mimo choroby aż chce się iść. Niczego nie bagatelizuje i zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Polecam!

Zna się na swojej pracy. Zleca wszystkie potrzebne badania, oraz skierowania do specjalistów. Nie przepisuje leków na odczep się. Godny polecenia lekarz.

W gabinecie są badania laboratoryjne, EKG i pełna struktura diagnozy profilaktycznej, więc pacjenta się nie odsyła z miejsca na miejsce, ale wszystkie formalności załatwia się od ręki. To bardzo ułatwia życie, jeżeli trzeba ubiegać się o różne zaświadczenia do miejsca pracy.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Niedawno z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania musiałem też zmienić lekarza. Z wyboru jestem bardzo zadowolony!