lekarz Jan Beszłej

Psychiatra

Witam. Pan doktor leczy mnie od 2015r.i jest bardzo duża poprawa przez 10 lat byłam wrakiem człowieka mam sfizofremie i depresję dzisiaj żyje jak przed chorobą, dzięki Panu Doktrowi.

Był moim lekarzem w klinice. Aplikuje środki przez pielęgniarki, które wstrzykują co każe. Nie konsultuje z pacjentem. Nie podaje skutków ubocznych ubocznych leków i o nic nie pyta w sprawie tychże. Przed podaniem leków nigdy ze mną nie rozmawiał. Zdrowo przeprany przez firmy farmaceutyczne. Ledwie się uwolniłam. Boże dreszcze mam do dzisiaj po tym piekle i krematorium własnej duszy.

może to tylko kwestia żle dobranych leków ale kiepsko się czułem po nich i niestety nie skorzystałem z dalszego leczenia u tego Pana, choć kolejne wizyty miały być tańsze.

Poswieca pacjentowi duzo czasu, analizuje kazdy szczegol, jest zdecydowany i posiada wiedze, polecam choc pierwsza wizyta nie malo kosztuje.