lekarz Jan Bieliński

3,9

Bardzo mily i sympatyczny lekarz. Wizyty u niego sa malo stresujace. Potrafi rozładować atmosfere. Nie mowi o torbielach ze to taka uroda i nie kaze zachodzic w ciaze jak wielu innych ginekologow zeby unormowac hormony.

Dla mnie najlepszy ginekolog :) podejście do pacjentki sprawia, że zapominasz o "charakterze" wizyty. Polecam.

Pan doktor faktycznie jest bardzo miłym staruszkiem, ale z jego gabinetu wyszłam delikatnie mówiąc przestraszona. Jestem dziewicą, wyglądam na naprawdę niewiele lat mimo, że mam 19, a lekarz nie spytał ani o moją pierwszą wizytę u ginekologa, ani o współżycie. Może traumy po tym spotkaniu mieć nie będę, ale odniosłam wrażenie że pan doktor jedynie domniemywa co mi jest. Jeśli macie wybór, z całym szacunkiem, ale radzę poszukać kogoś innego. Może młodszego.

Uważam, że doktor jest bardzo kompetentny i konkretny, a przy tym niesamowicie miły i profesjonalny.

jest to fantastyczny lekarz z fachowym podejściem do tego co robi, zero stresu, lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i przystojny:)

Jest to naprawdę fantastyczny lekarz. nie tylko na wizycie prywatnej ale również na NFZ. Lekarz z powołania.Więcej takich lekarzy.:)

Wspaniały lekarz,prawdziwy lekarz z powołania,bardzo mi pomógł,nie mam zastrzerzeń,mogę go polecić z czystym sumieniem.

Miły, sympatyczny z fachowym podejściem do tego co robi. Pomocny i zaangażowany w to co robi. Polecam bo cały czas do niego chodzę.

Dr. Jan Bieliński jest to naprawdę super lekarz:):):)

Dr. Jan Bieliński jest to naprawdę super lekarz:):):)

Bardzo sympatyczny i pogodny lekarz. Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że jest lepszym fachowcem jeśli chodzi o leczenie chorób narządów rodnych i ich usuwanie,niż prowadzenie ciąży.Kobietom planującym zajście w ciąże i zastanawiającym się nad prowadzeniem jej przez Pana dr, radzę poważnie się nad tym wyborem zastanowić...